Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

zuzu1111
29. mar 2010

no to je dosť veľké rozpätie 😀
jancos, ty si tak super v pohode 😉 ...obdivujem ťa...ja som v tomto dosť veľký "stresovač"...tak veľmi už to bábo chceme 😔 ...ja už kade chodím pozerám na baby vecičky...normálne keď idem do obchoďáku, už vôbec neobzerám "handry pre nás", ale pokukujem len kde sú aké dupačky, kočíky, postieľky a pod. 😀...ach jaj...musíme sa modliť, aby bolo dobre
tiež sa drž 😉

jancos
29. mar 2010

🙂 ale ja skor zavidim takym optimistom, co si vedia vsetko uzit. ja to neviem, vzdy ratam s najhorsim.
to rozpatie je super, urcite sa tam vopchas🙂

katkaajurko
30. mar 2010

dobre ranko

tak ja som zas trochu klesla,ale nie dramaticky zatial... neviem- divne je to cele..uz to nejako dobojujem.... tak skaredy graf som este nemala tusim 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/278331

govinda
30. mar 2010

ahojte 🙂
ja len klesám a klesám 😀 Snáď neumieram 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

katkaajurko
30. mar 2010

govi mozno uz klesas,ze zacne mrcha a novy - lepsi cyklus.... 😅

hiva
autor
30. mar 2010

govi....tak z eby to zajtra cele vystrelilo hore?....drzim paste 😵

dnes je asi den poklesov....u mna bol tiez malicky, ale nic to neznamena 🙂....ale uz 2 dni je mi celkom na prd....bolia vajecniky a podbrusko....teda nebolia, ale tak zvlystne ako keby steklili....asi sa uz hlasi mrchana 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/226b42

govinda
30. mar 2010

katka, tak o tom dosť pochybujem, že by dorazila mrcha 😒 .
Ale ouvlke sa nebránim 😀 . A ani mrche 😀

Kočky, ako sa ručne vyznačí ovulka na FF? 😕

govinda
30. mar 2010

inak - slintatko ukazuje papradie a miestami aj veľkonočné gule 😀

katkaajurko
30. mar 2010

govi to slintatko je vcelku presna vecicka 😀

govinda
30. mar 2010

chcela som napísať namiesto vianočné gule "veľkonočné vajcia" 😀

govinda
30. mar 2010

to je strašne neprehľadné takto bez fotiek 😢

beatab369
30. mar 2010

mire
jancos
blahozelam vam a drzim palceky aby to islo aj nadalej len a len dobre....

zuzu nebojkaj....ja viem ako to prezivas, lebo som na tom rovnako, tiez sa uz neviem dockat 1.4. - mam poradnu a tiez sa posledne skoro 2 tyzdne citim omnoho lepsie ani podbrusko ma neboli, tak tiez sa bojkam...ale dufam, ze v tom mojom tyzdni uz hadam by mi malo byt aj lepsie, tak to nechcem dramatizovat, ale uz ratam dni a hodiny.... 😉

katka este nie je nic stratene, uvidis ako to nakoniec dopadne... a uz je to iste s tym centrom, kedy tam idete?

hiva
autor
30. mar 2010

govi...manualne vyznacis ovulku tak, ze ak si na hlavnej stranke, kde sa ti ukazuje graf, nizsie pod grafom je Ovulation Detector ...a tak si kliknes na Tunning / Override a zadas DC a hranicnu teplotu a mas to 😉

hiva
autor
30. mar 2010

ved si pridajte fotky 😉...ale pozor...musite byt na nich jasne viditelne 😉

katkaajurko
30. mar 2010

bea ak budu kultivacie ciste tak po velkej noci...

katkaajurko
30. mar 2010

dnes ma tak napadlo..ako som sa pred dvomi rokmi tesila v tomto case na svadbu... stastna ze sa nemusim vydavat tehotna..ale s predstavou ze casom budeme rodina... a dnes ma taky blby pocit premkol...ze co ked nahodou nikdy..ale na take nebudem mysliet... 😔

beatab369
30. mar 2010

tak to sa ti uz krati.....ale neboj vsetko bude fajn, ak to uz inak nejde, tak treba prirode pomoct.... 😉
len vies comu nerozumiem? ty si spominala, ze musis absolvovat aj laparku? a to je naco dobre, ked to ti vlozia priamo do maternice? naco sa musi podstupit aj laparoskopia?

katkaajurko
30. mar 2010

lebo chceme skusit najprv par krat IUI - teda inseminaciu so stimulaciou a to nevlozia priamo do maternice ale streknu pocas vyvolanej ovulacie precistene spermijky..a na to aby toto malo vyznam robit potrebuju "dokaz" ze su vajcovody priechodne...

beatab369
30. mar 2010

katka nemysli negativne.... ja viem, ze to nemas lahke...ale nikto nevie ako dopadne...ani ja nemam istotu, ze vsetko dobre dopadne, ale nepripustam si inu moznost...nechcem sa stresovat dopredu......ani ty nesmies mysliet, na take skarede veci....
niektore sa jednoducho nedaju ovplyvnit.... a ver, ze aj ja by som toho vela v zivote zmenila, ale nema tu silu....a tym, ze sa budes trapit nic nezmenis....zivot pojde dalej, dni budu ubiehat a ty sa budes zozierat...a o par rokov si povies, ze to bolo zbytocne, lebo si ten cas mohla stravit uplne inak....
a ja verim katka, ze to centrum pomoze, ze to vsetko dopadne dobre, len musis verit....😉 ja viem, ze sa bojis sklamania....ale skus mysliet pozitivne, daj tomu sancu....a ono to vyjde 🙂

katkaajurko
30. mar 2010

🙂

karolina23
30. mar 2010

ahojte baby ak sa môzem pridat ja sa tiez pytam preco rok sa nam nedari a odpovod? no mm ma zly vysledok spermiogramu malo pohyblive maly pocet no ma ich sice 22 mil. ale niektore su zle deformovane , pomale a tie co su schopnejsie je ich zase malo, môj doky sa nato pozeral a len krutil hlavou az sa mi slzy tisli do oci, no co musime bojovat , mm objednany urologovi a uvidime co mu da, ja som zase mala tento mesiac anovulak a od buduceho mesiaca na folikulku, juj vsetko sa to hrnie nakopu, milujem svojho mm nadovsetko lebo sa sam objednal na spermiogram a obdivujem ho ze to tak chlapsky zvladol aj ked sa dozvedel vysledok, môj doky povedal ak sa nezadari do pol roka tak umele to isti, co nechceme obaja velmi ale ked uz ina moznost nebude tak uz len ta, chcem vediet ci je tu niekto s podobnym problemom a ci sa niekomu s tymto problemom aj podarilo otehu potrebujem nejake uspokojive slova pocut, iked doky ma upokojoval ze niesme sami a ze môze aj motyka vystrelit ked to budeme najmenej cakat 😉

beatab369
30. mar 2010

aha, tak prepac ja sa v tom nevyznam, ja som nevedela, ze este aj takto to robia, tak to mi je uz teraz jasne 🙂

govinda
30. mar 2010

karolinka, tak napríklad shaarka tu mala podobný problém 🙂 . A čochvíľa bude rodiť 😀

katkaajurko
30. mar 2010

Hiva mam na teba otazocku - laparka sa ma robit v nejakom presne stanovenom termine v cykle?

govinda
30. mar 2010

katka, nie, myslím, že na presnom dni cyklu nezáleží. Len by to nemalo byť cez mrchu 🙂 . Zrejme 🙂
A fotečku si nedáš? Tiež ťa naštvali?

katkaajurko
30. mar 2010

naštvali..nedam..nechcem tu mat fotku ako na obcianskom... 😒

hiva
autor
30. mar 2010

katka...vacsinou laparku robievaju na zaciatku cyklu, este pred ovulkou....ale ja som bola napriklad na 22 DC ... neskor to oni nechcu robit z toho dovodu, ze moze laparka narusit oplodnenie.....cize ak by si bola po ovulke a nahodou sa zadarilo, laparka by to mohla znicit....preto vacsinou kazu pred ovulkou.....ja som sa ale s dokym dohodla, ze pred laparkou sme nesnazili a tak ziadne tehu nehrozilo 😉

hiva
autor
30. mar 2010

najlepsie je ale hned po mrche...lebo potom je sanca, ze este v tom istom cykle vdaka laparke bude ovulka a mozte snazit 😉 ...i ked pravdupovediac prvy tyzden az 2 po laparke po sa bala snazit....taky divny pocit som mala 😅 ....mne sa nahodou celkom osvedcilo ist na ten 22 DC....len co som dospinila z laparky prisla mrchana a kym mi potom prisla ovulka na nejak y16 DC tak uz sme mohli veselo snazit 😅

hiva
autor
30. mar 2010

opravujem info...kukala som si graf a nakoniec som mala laparku az na 25 DC 😉

hiva
autor
30. mar 2010

inak ta fotka o obcianskom ma pobavila....moja je presne z obcianskeho 😀 😀 😀 ....je jedina schopna, ktoru mam v PC...a navyse mam na nej sladkych 15 😵