Tetko cez “ohanbie”

riesska123
6. sep 2022

Ahoj, nie je tu niekto kto ma tetovanie cez, teraz neviem ako sa to nazýva, tam dole tusim sa to vola venušin pahorok. Mám na mysli tu časť v pod brušku, pri stehne, kde rástie uz ochlpenie.

Tetovania mam, ale sú mensie, a toto si plánujem dat niečo cez stehno a časť by šla tam na intímne miesto (nie úplne dole,proste tam kde uz začína ochlpenie) Len neviem si predstaviť ako to bude v praxi, keď sa oholím, o dva dni uz rastu chĺpky, to uz nebude dobre vyzerať že 🙈

Má tu niektorá take tetko? A na bolest by som sa tiež spýtala, aj keď každý ma iný prah bolesti…

Dik!❤️❤️

anavixy
6. sep 2022

A to je načo dobré? 🙂 bez urážky, len ma zaujíma, čo ťa k tomu vedie, ked este asi ani nevies co konkretne tam chces, tak to zrejme nebude nieco s velkym osobnym vyznamom.. a kedy ti vlastne bude vidiet to tetovanie? Ci to len pre seba si davas ? Tak bud sa budes holit kazdy druhy den alebo budes vacsinou oblecena aspon v nohavickach a to ti moze byt uz potom jedno

babovka2321
6. sep 2022

@riesska123 kokos, no odhliadnuc od toho, ze ako to bude vyzerat so "strniskom" (to je ten najmensi problem, snad to bude vidiet iba partner, nie?), ale neviem si predstavit tu bolest tetovania v slabine, ked tam chces plynule prejst zo stehna🙈

hsara99
6. sep 2022

Asi ti nepomôžem úplne na 100% , ale mám veľa tetovaní a jedno na podbrušku, dosť nízko 😅 ono je vlastne na bruchu no niektoré časti zasahujú nižšie a teda horšiu bolesť som nezažila, ani na lakti na kosti to tak nebolelo ani nikde inde, to bol horor

riesska123
autor
6. sep 2022

@anavixy A kde som napísala že neviem čo chcem?😀 a ktomu navyše som aj jasne napísala ake, akú predstavu mám čiže čo? Premyslene mám 😉

riesska123
autor
6. sep 2022

@babovka2321 Teraz tak premyslam, že to možno vyznelo, že to ide cez tu slabinu až tam dole. To nie, ide to cez tu vyššiu čas ako je podbrušku. Ide z podbrušku tam dole nie cez stehno tam dole.

riesska123
autor
6. sep 2022

@hsara99 fuu😅

anavixy
6. sep 2022

@riesska123 prepac, pisala si ze “nieco cez stehno”, tak som to pochopila ze este nevies presne co… tak teda co to je kvety nejake? Akoze chapem ideu, vsetko ok, len stale nevidim vyznam preco s tym ist az tam…

babovka2321
6. sep 2022

@riesska123 ja rozumiem, kde myslis. Cokolvek vo vyske od bedra nizsie z vnutornej strany od stehna (proste miesto, kde je lem nohaviciek) je pre mna velmi citliva koza. Ja mam tiez viac tetovani, ale mna neboleli najviac kosti, ale prave miesto najjemnejsej koze na stehne.

lucia851
6. sep 2022

@riesska123 to by som si nikdy nedala

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata110
6. sep 2022

@riesska123 ahoj ja mam tiez v pod brusku ale nieje to az tak dole kde uz rastu chlpky. Ale mna to nebolelo vobec mam napis v podstate od zadku cez cely bok a tam mi to konci. Ja som spokojna aj manzel. Vidno mi to akurat len v lete v plavkach aj to len ak su brazilky alebo tangace. Takze v pohode

daniela2202
6. sep 2022

@riesska123 a vieš si predstaviť takú starú "škatulu " s tetkom?

beata_k
6. sep 2022

@daniela2202 Tak asi? 😃

daniela2202
6. sep 2022

@beata_k tá je ešte v pohode, videla som i horšie, ľudia si neuvedomujú ako budú s "tetkom vyzerať v starobe, na smiech

riesska123
autor
6. sep 2022

@daniela2202 Ano, lebo ja si idem dat tetovanie rukáv a tetko cez pol chrbta, ach jaj…🙈
No na smiech v starobe vyzerať nebudem, nikto mi nevidi pod gate.
A nepýtala som sa na názor na tetovanie ako take 😬

hilda08
6. sep 2022

@riesska123 ak to mas dobre premyslene moze to byt zaujímavé, na to ako to bude vyzerat v starobe kašli aspon pospominas aka si bola blba ked si bola mladá 😁 a davas si ho pre seba nie aby ti ho vsetci videli…ale tu bolest fu…to si neviem predstavit…

soldi
6. sep 2022

@riesska123 ja mam tetovanie presne na tom mieste ako pises. Ked mam nohavicky, nevidno ho. Holim sa v tych miestach stale.
Co sa tyka bolesti - nebolelo vobec.
Ale ja som divna, mna ani kontrakcie pri styroch porodoch neboleli, tak neviem ci je to uplne relevantne hodnotenie.

judit47
6. sep 2022

Ak volas tetovanie tetko radsej si to dobre rozmysli.(tetko to hadam nenazyva uz 15 r nikto😵‍💫😵‍💫)

Okrem toho ze ta to bude strasne bolet,koza sa ti bude velmi zle hojit skrz chlpky resp.velmi zle tetovat a pravdepodobne ti to nechyti/vypadne.