Tlak v podbrušku dva dni pred menzesom

zuzana92521
8. okt 2022

Dobrý deň žienky. Mam takú otázočku. Som dva dni pred MS a pociťujem tlak v podbrusku. Nemám ani bolesti, trosku v bokoch a občas ma pobolieva podbrusko,ale nie je to nič hrozné. Doteraz som nič také nezažila. Mávame s mužom nechránený styk, no robila som si už aj nejaké testy a sú negatívne. Teraz neviem,že či to môže byť príznak trhu, ale nemyslím si, keďže ani jeden test neukázal pozitívitu. Ďakujem.

damnel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana92521
autor
8. okt 2022

@damnel pravdaže, ono určite môže byť, len za ten čas, čo som doteraz mala menzes som nikdy nezažila takýto tlak. Koli tomu ale chodím často cikat, ale zápal to nebude, lebo mam sucho a zápaly močového mechúra som si už poprezivala veľakrát a viem,že to toto nebude. Ale uvidíme, verím tomu,že to bude len ms . Tehotenstvo to na 98% nie je. Ja len preto, že či sa s tým niektorá nestretavate pred ms

damnel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana92521
autor
8. okt 2022

@damnel hej hej, asi máš pravdu, ved už Sú to len dva dni do ms, tak podľa mňa asi aj preto. Len ma to zaskočilo teda...už je to tretí deň, čo tieto tlaky pozorujem na sebe ....zaujímavé, ako sa to telo ženy dokáže z cyklusu na cyklus meniť.

basska_b
8. okt 2022

Taketo stavy som mavala bezne pred MS,neboj... najma ked mi to 1-2 dni meskalo, mala som 31-35 dnove cykly. Po porode sa to znormalnilo... ide o hormony, kym nejaky hormon dostatocne neklesne, sa to nespusti, ale mala som pocit, ze maternica uz chcela sa toho zbavit, ale hormony este neeboli ready

zuzana92521
autor
8. okt 2022

@basska_b no aj ja mam 31 dňové cykly, predtým cca 4 mesiace dozadu som mávala 28 na hodinku presne, no po covide sa mi predĺžili na 30-31 dňové. Odvtedy aj s manželom ideme naplno, keďže u nás je už splodenie dieťatka nejak trošku vylúčené. Ale tento pocit mam prvýkrát. Aspoň budem múdrejšia a nebudem si to všímať. Ďakujem za odpoveď 🥰