Tmavá škvrna pod nechton

simona966
13. sep 2018

Baby prosim o radu mal niekto podobny problem ja som si to teraz objavila kedzw som mala nalakovane nechty a jak som si to odlakovala nasla som si to... Neviete co to moze byt???

kathy93
13. sep 2018

@simona966 to máš len silno narazené. Musela si niekedy zakopnut a to máš vlastne krv pod nechtom. Neboj to zmizne. Mne raz nechet odpadol 🙄

simona966
autor
13. sep 2018

@kathy93 dakujem velmi pekne za info lebo ja uz v panike som nechapala a zacala si napekat horise veci

simona966
autor
13. sep 2018

@kathy93 chcela skm sa este spytat za aku dobu mi to moze zarast??

liv1
13. sep 2018

Ak to začne vyrastať, je to ok. Ak nie, treba smer kožný 😉. Ak je to udrete bude to vyrastať 😊. Niekedy ani nevieš ako sa buchnes 🙂

simona966
autor
13. sep 2018

@liv1 kozny mi nato bude vediet dat nieco ak to nebude vyrastat??

tncka
13. sep 2018

@simona966 nikde nepises ze si si to narazila. A kedze to je cierne,taku supu by si si urcite vsimla...Ja by som si to pre istotu dala skontrolovat lekarom,vsetci vieme co by to v najhorsom mohlo byt...

liv1
14. sep 2018

@tncka ta kocka podľa mna nevie čo by to mohlo byt. Vid komentár vyššie, a netreba ju podľa mna vôbec strašiť.
@simona966 neviem či ti na to bude niečo vedieť dať, ale každopádne to patrí pod jeho kompetenciu a urcite bude vedieť čo ďalej..

simona966
autor
14. sep 2018

@liv1 dakujem za povzbudenie ja som nesikovna a ja sa udriem hocikedy a to velakrat ked sa aj rano zobudim buchnem si prsty... Teraz cez prazdnin som mala gel lak... To som si davala pred nejakym mesiacom a teraz som si to dala dole a zbadala toto... Nemozem si pamatat kedy som sa buchla je to mozne aj nie ale myslim si ze sa vsetci az tak nekontroluju ked sa buchnu... Nemam cas sa venovat banalitiam ze sa rano buchnem... Buchnem sa zaboli a idem dalej... Nie ze teraz budem hned sledovat ci mam modrinu... Ale diky este raz za povzbudenie aspon nie vsetci hned myslia nato najhorsie ☺️

doroteja
14. sep 2018

Presne ako pise pani/ slecna nado mnou. Ak nebude skvrna vyrastat, treba ist k lekarovi.

sims4
14. sep 2018

Ak je to tak, že to tam máš už mesiac, malo by vidieť zmenu, či sa to pomaličky stráca alebo nie. Ak ťa to teda nebolí, nechala by som to tak, no ak by sa to napríklad zväčšovalo, asi by som si k lekárovi predsa len zašla.

kingama
3. nov 2018

Co to bolo, uz vies? Ja tiez mám takú istú.

topanocky054
6. okt 2020

@simona966 ahoj co to nakoniec bolo? Lebo mam presne take iste a mam obavy. Ďakujem za odpoveď

pehavcek
6. okt 2020

@topanocky054 aj ja som mala presne to iste. Ked som bola so znamienkami na koznom ukazala som to doktorke. Povedala mi, ze mi praskla cievocka. Stacila tesnejsia topanka, turistika a pod. A ze pod nechtom sa to nema kam vstrebat a teda to odrastie. Trva to cele mesiace a naozaj to postupuje s nechtom. Vobec to neboli

simona966
autor
20. jan 2021

@topanocky054 nakoniec mi to vyrastlo

topanocky054
21. feb 2021

@simona966
Ďakujem aj mne to vyrastá dlho to trvá ale ide to postupne hore

simona966
autor
27. feb 2021

@topanocky054 po cca 2 az 3 mesiacoch mi to vyrastlo