Tretí týždeň mám bolesti a štípanie prsníkov

svetliii
15. jan 2021

Ahojte žienky, už tretí týždeň pociťujem bolesti prsníkov. Myslela som si že je to blížiacim sa menzesom ale nieje. Tehotná určite niesom. Posledný týždeň sa bolesti vystupňovali až do neznesiteľnej bolesti, pálenia a štípania pod a v okolí bradaviek. Prsia mám ako balóny a bradavky mam 2x také veľké, natiahnuté a vystrčené. Absolútne nemôžem nosit podprsenku ani na nich ležať. Strašne to boli, keď po nich prechádzam cítim tam také akoby kopčeky. Neviem to popísať. Volala som samozrejme aj gynekologičke a popísala jej problém. Vyžaduje negatívny test, čiže prísť môžem až v pondelok ráno. Dnes som absolvovala test-negatívny.. Dnes sa cítim akoby som celá horela. A je mi divne, cítim sa strašne slabá...Mám aj trochu zvýšenú teplotu...sestrička mi poradila do vyšetrenia suché teplé obklady na prsníky, skúšam ale nepomáhajú. Mal niekto už podobný problém? Mala by som radšej skočiť na gynekologickú pohotovosť cez víkend?

svetliii
autor
15. jan 2021

Ešte som zabudla podotknúť že nekojím. Mam skoro 5 ročné dieťa, kojila som ani nie 3 dni.

ajka251
15. jan 2021

@svetliii radsej na tu pohotovost chod.ak mas taketo bokesti..predsa cakat do pondelka je dost dlho.

luciannka83
15. jan 2021

Mozno sa biides cudovat, ale moze to byt zapal prsnikov. Ano, aj ked nekojis. Pred mesiacom sibtym presla svokra 65rocna a aj svokor. Ano, aj svokor mal xapal prsnika. Obaja brali atb. Skus ibalgin, ten je od zapalu, priadne fakt na pohotovost, nech ti daju atb.

svetliii
autor
16. jan 2021

Skúsim dnes mi to trochu ustipilo, ale vždy na večer to začne.