Tri sekcie

9. apr 2023

Ahojte. Mala tu niektorá z vás tri sekcie? Mám syna , 6r a syna 2r ..no srdce túži ešte po bábätku.. no bohužiaľ mi nebolo dopriate rodiť prirodzene.. chcela by som vedieť, aké ste mali tretie tehotenstvo , či bolo všetko ok? Sekcia bez komplikácií ? Zotavovanie po tom, to si už s radosťou odskáčem ☺️😁

galganka
9. apr 2023

Všetko ok, akurát na konci šialená tachykardia, ale to nebolo kvôli počtu sekcií. A zotavovanie asi najlepšie a najrýchlejšie.

danieli
9. apr 2023

Tri su este v pohode, stvrta sa neodporuca, moj gynekolog robil aj piatu sekciu a vsetko v pohode, vysoko individualne

galganka
9. apr 2023

@danieli mňa rovno počas tretej nahováral doktor na štvrtú. 🤣

jessica6
9. apr 2023

Ja mam 4 sekcie, u mna bola najhorsia prave ta 3.sekcia kvoli zrastom. Ale napriek tomu som sa dala este na 1 babatko a v pohode. Ale strach som mala velky..

danieli
9. apr 2023

@galganka snazim sa si to predstavit😂”maternica ako z katalogu, ani zrasty nemate, dame este jednu?”😊 niektorych ludi praca bavi, potom by len sekcie krajali😊

pininka1
9. apr 2023

Mam tri sekcie, urcite to netreba uponahlat.

autor
9. apr 2023

@jessica6 ja som mala pri druhej zrasty, malého akurát ťahali dlhšie von, odstraňovali ich, ale inak žiadne komplikácie

galganka
9. apr 2023

@danieli on zaúčal inú doktorku, diktoval jej, čo má robiť a popri tom debatoval so mnou. Po zistení, že je to môj tretí pobyt u nich, vraj nevyzerám a kedy prídem štvrtý raz... 🤣

danieli
9. apr 2023

@galganka 😂🤣😂jaaaaaaj tak toto si viem predstavit, nebyt na sale asi by mal aj kavu v ruke😊

ivangeline
9. apr 2023

Zavisi od maternice. Ozaj. Pocula som o 4 aj 6 sekxiach... a pocula som aj take,kedy po 2och neodporucali... Smer gynekolog.