• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

U koho vám liečili anovulačné cykly v Košiciach?

24. júla 2014 
no odporúčam ti naučit sa byt trpezlivá......a nejde tu iba o nejaké čakanie v ambulancii ale za tie roky som na vlastnej koži zažila,že musím byt trpezlivá,že niektoré veci proste nejdú urychlit a možno je to aj vekom,že všetko beriem s triezvou hlavou a velmi realne sa na vsetko pozerám.
18. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cukor, zatial zvadzam vnutorny boj a som v procese zmierovania sa s vecami. Ta trpezlivost pride zrejme neskor, ale momentalne fakt nie som... :unamused: Som klbko nervov a uz len pomyslenie nato, ze cyklus ma v najlepsom pripade AZ 28 dni ma riadne depta... :angry:
18. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem,ze to nie je lahké....len z vlastnej skúsenosti viem,ze psychika robí vela.....dlho som sa nevedela zmierit s tym,ze preco práve ja musím mat také problémy....a po tolkych pokusoch o dieta som z toho bola tiez klbko nervov.......taká je proste realita.....a pytat sa prečo nemá vyznam....odpoved nie je.....je len tužba mat dieta a pokial je nejaká nádej tak proste zabojujem......ale ako sa hovorí.....to chce klud....
18. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pracujem na tom a viem, ze casom si na to "zvyknem..." :slight_smile: Pomaha mi vykecat sa tu, lebo s kamoskami, ktore su "normalne" sa neda moc o tom hovorit. Ja to vzdy len tak spomeniem...a to mi nestaci... :unamused:
18. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukor ja ti neodporucam ist na rastislavku :wink:
18. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dafy, zle skusenosti? Kukam, ze si pri splnackach. Bola som "u vas" vcera, tak mi baby dobre a ochotne poradili. :slight_smile:
18. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, ja by som do statneho CARu nesla. a ani mi to nikto neodporucal, prave naopak.
ale zas ked ma cukor dobre skusenosti, tak kludne...
18. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko je osud.....bud ti to vyjde alebo nevyjde....a je jedno aky lekár....ale nehovorím,ze nemá byt odborník...........
....ked mi ochorel otec a musel na operáciu vybavili sme najlepsieho lekára...a aj tak zomrel....verím na osud....čo má príst ...príde
18. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cukor, tiez si myslim, ze co ma prist, pride, len keby som vedela, co to bude, nech sa nestresujem ako somar.
:slight_smile:

Shaarka, tiez statne asi nie...Dokonca idem, ale s inym problemom do procaru, len nech uz vidim nieco "na urovni." Dufam, ze to splni moje ocakavania... :unamused: Niekam sa chces objednat a tvaria sa ako nekompletni, ze preco nie si ochotna vysediet niekde vajca za cele doobedie... :angry: Dakujem, neprosim...
18. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebuje niekto GONAL f 450 iu ?? 2 ks
1. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..nemaate niekto nahodou siofor?metfogammu alebo metformin?
24. júl 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok