USG prsníkov

25. jan 2023

Ahojte. V piatok mám ísť na sono prsníkov a strašne sa hanbím. Som 6 mesiacov po pôrode a už nekojím a vôbec ale vôbec nemám prsia...neviem že čo mám robiť...

lalaboo
25. jan 2023

nič. vyzliecť sa a ľahnúť si. absolútne sa nikto nad veľkosťou a tvarom tvojich pŕs tam nebude pozastavovať. robíš to pre seba a svoje zdravie, si super, len tak ďalej ☺️🍀

lenka2710
25. jan 2023

No co by si robila 😅 presne ako píše zienka nado mnou, vyzliecť sa, ľahnúť si 🤪 ja si myslím, že tam už dr videl kadejaké, takže úplná pohoda
Riešis len ty, on to určite komentovať nebude 😁

elenka.k
25. jan 2023

mala som s tým tiež problém ale opačný - moje D a všade strie --- radšej by si chcela mať bomby?? - visiace?
myslí na to, že aká je pravdepodobnosť, že sa so sestričkou - doktorom stretneš niekde ešte inde? nijaká Pri najhoršom, o rok 😝

elenka.k
25. jan 2023

ozaj ešte taká poznámka, sono je fajn, ja som teraz bola prvýkrát na mamog. no to ti poviem a ešte pred M-kom to bolo ale fakt nepríjemné ... a ver mi ten pocit som nemala so sestričky k nej ako ale z toho stroja Auu.

basska_b
25. jan 2023

Neboj, vies co... oni uz toho videli. A radsej male a pevne, ako take ovisnute susene slivky 😄