Už rok snažilkujeme a nedarí sa

iviiike
6. feb 2015

Uz rok sa snazime o babatko no nedari sa tak uz druhy mesiac beriem clostilbegyt no ani tak sa nedari. Uz to nechapem

petuskaa1
6. feb 2015

@iviiike skus si nasadit aj inofolic a treba ho pit rano a vecer

iviiike
autor
6. feb 2015

To predpisuje lekar? Ci?

bajana
6. feb 2015

@iviiike ako často sa snažíte? Vieš, kedy mas ovulaciu? Berieš kys.listovú? Bola si na hormonalnom profile alebo aspoň konzultacii u lekara? Neukája sa partner sám príliš často? Bol na spermiograme?

petuskaa1
6. feb 2015

@iviiike nie volne v lekarni

iviiike
autor
6. feb 2015

Spermiogram je v poriadku ak viem tak sa neukaja hej viem kedy mam ovulaciu a snazime sa cca kazdy druhy a treti den

bambulka2015
6. feb 2015

@iviiike to sa da volne kupit. Ale vlastne je to len kyselina listova plus nejake vitaminy.
Najskor by som sa dala riadne checknut doktormi. Ake mas vysetrenia za sebou? Homonalny obrez atd? Dal sa vysetrit aj tvoj muz? Darmo ty budes vselico brat, ked bude mat on problem.
Nam sa tiez nedarilo. Isla som ja na vysetrenie, organovo aj hormonalne vsetko ok. Pokym som nieco vymyslala a kupovala, isiel muz na spg. A bac. On je ten "vinnik". No a teraz som uspesne tehu hned po prvom ivf.

bajana
6. feb 2015

@iviiike tak v tom prípade by som to začala riešiť s lekarmi, pravdepodobne v nejakom CARe

gabikkas
6. feb 2015

@iviiike daj si vysetrit hodnotu progesteronu. Doktor by ti mal zobrat krv na 7. den po ovulacii.

iviiike
autor
5. mar 2015

Priatelovi zistili na spermiograme ze ma malo zivych spermii, poslali ho k urologovi na vysetrenie, co by mu pomohlo mate niektora skusenosti