4 mesiace snažilkujeme a nedarí sa nám

macko1007
15. máj 2018

Ahojte , s priateľom sa snažíme už 4mesoace o bábätko a zatiaľ sa nedarí ...máte nejaké typy na podporu alebo čo by mohlo pomôcť ?uz som zúfalá ..testy sú stále negatívne ...tento mesiac som myslela že by to aj vyšla no som 10dpo a test takto 😏...som 5mesiacov po laparke a bojím sa aby sa to vôbec niekedy podarilo ...ste tu take ktorým sa to nakoniec podarilo ? Máte nejaké typy?dakujem 🙂

norulakp
15. máj 2018

je jar, jedz vela zeleniny, ovocia. Viac sa hyb na cerstvom vzduchu napr. bicykel a pod. Vybehnite si niekam na luku, hocikam na nove miesto a tam sa pomilujte. Mozno zmena pomoze. Samozrejme su to len babske rady, ale mozno pomozu. Pohyb, vitaminy, cerstvy vzduch a zmena ste nikomu neuskodili, mozu len pomoct.

deniskap
15. máj 2018

Hlavne to skor skus na caa vypustit z hlavy a netlacit ba to. Stres tomu vobec nepomaha. Zameraj sa na nieco ine,naplanujte dovolenku,vylety,kde sa uvolnite a raz to pride samo,ked nebudete cakat. 4 mesiace nie je az taka dlha doba

basska_b
15. máj 2018

Ideálne je, keď cítiš, že máš ovulaciu a vtedy sa s manželom do toho riadne dáte 🙂 a malo by sa podariť, gynekológ mi hovoril, že keď sú plodné dni, tak byť čo najviac spolu, čo to dá. Ale je tam veľmi veľa vplyvov na plodnost, napríklad stres je zlý vplyv.

dadus_ka
15. máj 2018

Pregnafolin 800

arcanne2
15. máj 2018

Ja som začala cvicit,jedli sme obaja zdravsie jedla a hlavne riešili sme stahovanie, cize mysel bola inde ;) a brali sme obaja kotvicnik ;)

nana8989
15. máj 2018

ja som to 4 mesiacov po svadbe hrozne riešila, plakala som keď mi každý mesiac prišla MS a potom som si povedala, že to nebudem riešiť a nechám to tak... začala som brať femibion a za mesiac už MS neprišla... možno to bola len náhoda, ale podľa mňa najdôležitejšie je skutočne sa na to prestať sústrediť, pretože si vyrábaš len zbytočný stres... ten mesiac som na to skutočne nemyslela, lebo bolo kopec iných starostí a manžel bol doma za ten mesiac len 3 dni, kedže pracuje v zahraničí, a uplne mimo dní o ktorých som si myslela, že sú plodné, takže som bola zmierená s tým, že to nevyšlo a hla... podarilo sa 🙂 takže hlavne si užívať jeden druhého a nemyslieť len na to, aby sa vám to podarilo, lebo potom aj to milovanie stráca svoje čaro 🙂

monyka25
15. máj 2018

Za mna jednoznacne Inofolic

mata682
15. máj 2018

Kyselina listova, sex kazde 2 dni a nemysliet stale na to. 🙂

lilyianka
15. máj 2018

@macko1007 snažíte sa UŽ 4mesiace ? My 4 roky....
No ale k téme, hlavne sa moc nesleduj, nenahanaj sa dieťaťom, lebo o chvíľu zo seba urobíte len stroje na splodenie potomka
4m je nič, takže kľud...ak sa nebude dariť rok tak treba navštíviť lekára a tam zacat

pigeeon4you
30. máj 2018

V prvom rade, ako píšu aj žienky vyššie, netreba tlačiť na pílu. Čím viac to chceme, tým skôr sa nám to nepodarí. Treba si vychutnávať sex a nebrať ho len ako nástroj na dieťa. Avšak v mnohých prípadoch, aj keď sú partneri v pohode, nemusí byť v pohode ich zdravot.stav. Stačí, keď máte zápal moč.ciest, ktorá sa z bežných krvných vyšetrení zistiť nedá a prenáša sa z partnera na partnera, takže sa musia liečiť obaja. Za ďalšie, partner môže mať slabú spermiu. Má ju síce rýchlu, čo zisťujú pri vyšetreniach aj doktori, no hlavička spermie je slabá a nedokáže preniknúť do vajíčka a oplodniť ho. V tom prípade treba posilniť celkový zdravot.stav partnerov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre