Vaginálna tableta

bb_sk
23. okt 2022

Dobrý večer, po prvýkrát som si aplikovala vaginálne tabletu, ale obávam sa, že nesprávne. Po aplikovaní ju stále cítim či už pri ležaní alebo chôdzi. Chem sa opýtať či sa tableta sama vypudí vonku alebo má toto zle aplikovanie aj iné nepriaznivé účinky.

viestta
23. okt 2022

Mala si ju za strčiť tak hlboko ako najhlbšie vojde, keď ju cítiš, mas ju plytko

bb_sk
autor
23. okt 2022

@viestta môžem sa opýtať či toto zle aplikovanie bude mat nejaké nepriaznivé účinky?

viestta
23. okt 2022

@bb_sk nebude účinkovať po celej sliznici, ináč nic

bb_sk
autor
23. okt 2022

@viestta neviete mi ešte prosím povedať ako dlho môže trvať rozklad takejto tablety ?

mia_von_prag
23. okt 2022

Nedá sa ti už posunúť ju hlbšie?

viestta
23. okt 2022

@bb_sk do rána sa rozpusti

bb_sk
autor
23. okt 2022

@mia_von_prag úprimne sa s tým už bojím nejakým spôsobom manipulovať

aaadkaaa
23. okt 2022

@bb_sk coho sa bojis? Normalne ju zasun hlbsie,ako tampon

mia_von_prag
23. okt 2022

@bb_sk vôbec sa nemusíš báť. Niet čoho. Umy si ruky a posuň hlbšie, aby účinkovala a nezavadzala ti

noami12
23. okt 2022

@bb_sk píšeš ze pri chôdzi, prečo si ju nedáš až keď ľahneš do postele ? Aby ti pôsobila celú noc? Lebo keď sa rozpustí ti môže vytiect neviem co máš ja som mala dávnejšie macmiror a vždy iba na noc som si ju dávala keď som vedela ze už nevstanem z postele.

bb_sk
autor
23. okt 2022

@noami12 ano, aplikovala som si ju na noc

bb_sk
autor
23. okt 2022

Je tu aj iná cesta ako riešiť kvasinkovú infekciu a nie týmito tabletami ?

mia_von_prag
23. okt 2022

@bb_sk nie je iná možnosť. Koľko máš rokov?
Načase zoznámiť sa so svojou vaginou.

Treba aplikovať čo najhlbšie všetky vkladacie tabletky, aj tampóny

evuska135
23. okt 2022

@bb_sk staci len aplikatorom dalej zasunut pripadne ak rukou tak davat kolko ide. Tabletka sa rozpusti do nejakeho casu no problem. A je to naj pomoc pri infekciach, ine riesenie ti nepomoze prekonat infekciu ak ju mas vo vnutri

monillia
24. okt 2022

@bb_sk ráno použi radsej vlozku, nevstrebane liečivo výročie,až nie si počas dňa neprijemne prekvspena

jaskolka
24. okt 2022

Nedá s
A inak liečiť, existujú vyplachy, ale všetko je to doplnok.
Jednoducho treba si všetko aplikovať hlboko do pošvy, máš to aj v návode.