Vaginálne čípky

sarahka
12. nov 2021

Ahojte. Som v karanténe tak som nemohla ísť osobne na gyndu a chytilo má extreme pálenie zvnútra aj vonku. Tak mi aspoň po telefóne poslali tieto čipky a macmiror krém na vonkajšok. Stretli ste sa s tymito čipkami? Osobne skúsenosti? No ja neviem mne to príde ako glycerinove čípky pri zápche ktoré sa dávajú do iného otvoru. 😀😀 ale stále si hovorím hádam by mi sestrička z gyndy nič take neposlala. 😀 mala som už hocijaké lieky lebo mavam opakovane tieto problémy ale s týmto som sa ešte nestretla , budem rada za každú reakciu

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
12. nov 2021

@sarahka to su borax glycerinove cipky, parada ze to niekde este vyraba nejaka lekaren. Dobre ucinkuje na kvasinky. Ja to objednavam z jednej lekarne cez net za drahe peniaze (na to, ze suroviny su lacne), lebo v celej BB to nikde nerobia.

sarahka
autor
12. nov 2021

@nevenka Jezis super moc ďakujem .. naozaj som sa zlakla lebo vyzerali jak jedny čo som užívala inde na úplne iné veci 😂 takze máš dobru skusenost? Pomohli ti? Za koľko dni si mala účinok?

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarahka
autor
23. apr 2022

@raja95 ahoj mne osobne tieto nie :/ spustilo sa mi po nich jemne krvácanie .. ale v tom čase som bola polroka po vysadení hak tak mi to hocijako chodilo .. možno len zhoda okolnosti 🙂