Vaginálne tablety Idelyn

deniska652
26. dec 2017

Ahojte žienky, máte nejaké skúsenosti s Idelyn vaginálnymi tabletami a krémom ?? Ďakujem ☺️

mishicca
26. dec 2017

Idelyn sprchovy gel- odkedy ho pouzivam, nemam ziadne problemy a dovtedy som ich mavala pozehnane. Ked ma chyti svrbenie mam doma krem. Tablety som este nemala...

vierocka888
26. dec 2017

@deniska652 najhorsie pripravky, ake som kedy pouzivala 😒 intim krem vobec nebranil vznikom mykoz a podobnych pliag, krem nepomahal ani na svrbenie ... za seba neodporucam 👎
Milionkrat lepsi bol Canesten intim gel, pri nom ziadny problem 👏😉

zuzkabk
26. dec 2017

Mne nezabralo ani jedno z tej rady... Odporucam skor kanesten

deniska652
autor
26. dec 2017

No ja som ho dnes začala brať tak som veľmi zvedavá

mischelag
26. dec 2017

Mne velmi pomohli vag.tabl. mala som tbl aj od gynekologa ale tie mi vobec nezabrali. Kupila som si idelyn a ilava hned dalsi den

bobulazelena
26. dec 2017

@deniska652 tie tabletky mi tak strasne zhorsili stav ako nic ine...ani za nic na svete uz ziadnu nepouzijem. Uplne otras.
Mne sa osvedcil rosalgin vyplachy 2 krat denne a pokial to nezaberie tak macmirror ale to uz na predpis na gynde.
Idelyn sprchac na int.hygienu pouzivam, ten je v pohode, ale tie tablety uplny otras.

deniska652
autor
26. dec 2017

@bobulazelena bože teraz vôbec neviem ci ich mám brat či nie..

bobulazelena
26. dec 2017

@deniska652 no ved skus...mne to fakt spravilo dost zle. Ja by som sa na tvojom mieste na to vykaslala a zajtra rano si kupila twn rosalgin. Ved zajtra by uz malo byt vsetko otvorene.

andreamraz
4. jan 2018

na prevenciu je úplne najlepší gél lactofeel...

kiwi3
4. jan 2018

ja som mala tabletky aj krem a obidve leteli do kosa. akosi to malo opacny efekt

angelina1003
3. mar 2020

Ja. Môžem tablety idelyn iba odporučiť. Dlhodobé problémy zmyzli. Tak isto za mňa super aj gél. Canesten nezaberal nikdy ani jeden. Pred tým som používala rosalgin ale ten tiež nebol až taký účinný.