Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Veľmi silná menštruácia. Ako ju zmierniť?

perla200
4. mar 2008

ahojte dievčatá,
viem, že toto nie je téma do snažiliek moc, ale ja som snažilka a mám problém, totižto mávam veľmi silnú menštruáciu, prvé dni mávam hrozné kŕče, bolesti hlavy, podbruška, veľmi krvácam...nemáte na to nejaký recept ako to zmierniť? nejaké čaje, cviky ani tabletky nepomáhajú....

jajka78
20. dec 2017

@jahodka11 a co ti idu robit?

jahodka11
22. dec 2017

@jajka78 ved presneneviem, 4.1. Mam konzultáciu nemocníc, budem múdrejšia....asi nieco podobne ako vyškrab alebo co, lebo tam hrozí 20percentna šanca, ze uz nebudem moct otehotnieť.....ked ja to tu rozoberám v angličtine a nemcine a som rada, ze vobec viem,co sa bude diať....tak niekedy tie podrobnosti neviem okolo toho...bude to len jednodňová chirurgia, ŕaz som uz bola na niečom podobnom,ale to som mala polyp....preto teraz presne neviem,co budu robit, lebo vsetko je akoze OK...

janula2511
9. jan 2019

@meusicka prosím ťa alchemylkovy čaj si pila? Alebo nejaký sirup?

tinkatomas
15. jan 2019

@janula2511 Mne napriklad alchemilkovy caj vobec nezabera, pijem ho dlhodobo a menzes stale velmi silny. Uzivam utrogestan, ktory tiez vobec nezabera.

janula2511
22. júl 2019

@betkaa20 prosím ta ako si brala ascorutin? Len v tedy keď si mala menštruáciu si brala alebo celý mesiac?

janula2511
4. sep 2019

Duphaston sa ako má užívať pri silnej menštruácii?

tinkatomas
8. okt 2019

@janula2511 Mne kazal doktor uzivat 2x denne, vraj idealne je po cca 12 hodinach /napr.o 8.00 hod.rano a vecer/ - predsa, su to hormony.

trudka4
5. nov 2019

Tu začni písať odpoveď...

Odošli