Vitamíny na zmiernenie príznakov PMS

patricka
16. aug 2022

Ahojte prosim vas existujú nejaké vitamíny alebo niečo na zmiernenie príznakov PMS, ja som.k.o...bolesti, ava sa mi toci, pot ma oblieva ledva stojím...môj dr ze len antikoncepcia a tu uzivat nechcem

zefyra
16. aug 2022

@patricka Mne veľmi pomohli vitamíny Woman Phyto

babovka2321
16. aug 2022

@patricka mne doktor na to predpisal agnucaston (je aj volnopredajny)

surama
16. aug 2022

@patricka Skus si dat vysetrit hormony. Lebo ja som mala pred tehotenstvom hrozny PMS a po porode sa mi zmenil aj PMS, aj uz ma tak neboli brucho pocas svojich dni, aj plet sa mi zlepsila...som skoro rok po porode. A ked si to vezmem spatne, tak lutujem, ze som si vtedy nevydupala vysetrenie.

lauriik
16. aug 2022

Vitaminy neviem ale mne pomohla zdrava strava a pohyb 🤷🏼‍♀️

patricka
autor
16. aug 2022

@lauriik to mam

ivetafer
17. aug 2022

@patricka vellena sa to vola, vyskúšaj ja som to teraz začala brať lebo mam hrozne stavy a sú na ňu veľmi dobre recenzie

tt247
17. aug 2022

@patricka pupalkový olej a ženské kvapky od grešíka zopár dní pred. Staršia rada tu z MK a musím povedať, že ok.

zuzpar
19. aug 2022

Ani sa ti necudujem, dnes s tym co viem by som ju uz tiez nechcela, ani neuzivam, ale kedysi dom. Co sa tyka bolesti na to mam Cetalgen, ten je dobry aj od bolesti hlavy, aj krizov, ktore ma zvyknut pri pms trapit. Dobre su prechadzky, byt na cerstvom vzduchu a bylinkove caje.