Vydutá rana po sekcii

13. máj 2024

Ahojte som po sekcii 21.4.
Zle mi to pospinkovali tak mi vyteká krv doktor to šil na 2 stehy a že postupne to prestane lenže z večera mi to takto po pár dňoch od šitia opuchlo stretol sa niekto s týmto ? Volala som lekárovi čakám kým mi dnes zavolá o koľkej môžem prísť len ma zaujíma či to niekto mal a ako to riešili ďakujem. Mám to potreté betadinom fotku dám do komentu aby som to nevesala rovno. Doma mám 3 malé deti prosím o každú skúsenosť

autor
13. máj 2024
nela01
13. máj 2024

Fu takto to vyzerat nema asi mas vnutri hnis s krvou treba to otvorit vycistit a zasit.Samozrejme nie som dr. uvidis co ti povie on a aky postup zvoli.Byt tebou necakam chod ku dr.hned. Drzim palce

autor
13. máj 2024

@nela01 lekár ma nevezme keď prídem len tak do čakárne volala som mu ráno čakám kedy sa ozve a na pohotovosť kde som rodila nechcem ísť tam ma úplne pokašľali. Toho som sa bála doma 3 malé deti ako to zvládnem ja neviem

floki1994
13. máj 2024

Byt tebou rovno nemocnica...totk vyzera uz zapalené...asi to bude treba robit nanovo...zavolaj muzovi, mame, svokre proste hocikomu kto postrazi deti a chod lebo cim viac cakas tym horsie

jajana_2
13. máj 2024

Fúha.. ja som mala sekciu ten istý deň a už mám len ciarocku ružovú a bodky po spinkach... Určite čo najskôr do nemocnice s týmto 🙈

janica_
13. máj 2024

Ahoj. Nevyzera to pekne, ale ja som mala taketo nieco v mensom po operacii pruhu, tiez sa vydulo a bolo to az fialove. Na chirurgii mi to prepichli a vycistili a uz sa mi to nezopakovalo. Zevraj sa to niekedy stane ze sa nevie vsetko vstrebat a rozlozit vnutri, tak to takto vybehne. Drzim palce aby si bola ok.
Sekciu som mala tiez, ale uplne inak ma sili, akokeby dovnutra, nebolo ani vidiet ranu, nemala som spinky.

katpizur
13. máj 2024

Paneboze zena chod ty rovno do nemocnice, toto nie je normalne. Kamoska je tiez po cisarskom ale ona mala teda po takom case ako ty len ruzovu ciarku na podbrusku.

autor
13. máj 2024

11:10 idem k lekárovi držte palce doma 3 deti maličké manžel už musel do Prace po 2 týždňoch nech to nejak zvládnem

kesa
13. máj 2024

daj vediet ako si dopadla ozaj to nie je pekne, držim palce.

autor
13. máj 2024

@kesa Poslal ma rovno ma príjem musia to otvoriť vyčistiť a znovu zašiť 😭 doma dvojičky a 2 ročný syn som úplne mimo z toho

sofia1979
13. máj 2024

No babky mamky musia pomôcť hlavne nech si v poriadku drž sa

diaszoky
13. máj 2024

@sofia1979 drz sa

kesa
13. máj 2024

Držkaj sa, kde ti robili sekciu preboha?

lucia147852
13. máj 2024

Chuda, to kde ta tak spackali? To vyzera ozaj hrozne. Daj vediet ako ti je. Ja som mala sekciu skoro pred rokom ale po mesiaci som ani nevedela ze dačo robili. Mozno aj skôr.

yvankamala
13. máj 2024

Skoré zotavenie ❤️

nela01
13. máj 2024

Skore zotavenie ti prajem hlavne ze uz s tebou cosi budu robit 🙏❤

zuzks5
14. máj 2024

no mne na ranu po sekcii neskutocne pomahal Alfasilver. ten mi davali na to vlastne aj v nemocnici. ale toto vyzera vazne dost zle, radsej by si s tym mala zajst najprv k lekarovi. prajem ti skore zotavenie kazdopadne. 🙏

tim23
14. máj 2024

Vyzerá to hrozne, ale verím že to dajú do poriadku... Držím ti palce... A manžel nech zoberie očr na deti a nech sa postará on.. V nemocnici nebudeš dlho, ak bude všetko ok a doma to s mužom spolu nejak zvládnete.. Budeš ho navigovať z gauča 🙂 držím palce