Vynechanie cyklu pri cestovaní

nika122
1. júl 2022

Dobrý deň, máte niekto skúsenosť s tým, že vám vynechal cyklus, keď sme išli na dlhší čas do zahraničia? Mala som ho dostať pár dní potom ako som pricestovala a už viac ako tri týždne sa nedostavil. Po návrate na Slovensko by som to chcela riešiť tabletkami na úpravu cyklu (nie antikoncepcia), pretože mám s nepravidelným cyklom problém roky.

falbala132
1. júl 2022

ja ked som bola na VS a sla som na 3 mesiace do USA, som tam vobec nemala menzes. akonahle som sa vratila na SR, aj menzes mi hned nabehol. zvlasny jav 🙂

adka3321
1. júl 2022

@nika122 ja ked som sla na Novy Zeland tak prve 3 mesiace som nemala ms. uz som zacinala stresovat co sa deje a potom nastastie uz dosla, ale tie prve 3 mesiace neviem co sa stalo, ze to tak zblblo

nika122
autor
1. júl 2022

@adka3321 ja stresujem dosť. Tehotenstvo je takmer vylúčené, pretože s priateľom si dávame veľký pozor, test som mala negatívny, ale aj tak mi to nedáva spávať. Príznaky ms mám. Mam citlivé prsia, bolesť v podbrušku ako vždy. Iba ms stále nikde.

janetinka27
1. júl 2022

@nika122 po strednej skole sme isli do anglicka ako aupair a vsetky sme mali nenormalne slabu ms. ja som tam bola kratko,ale kamosky aj 2 roky a cely cas mali velmi slabu ms. po navrate na slovensko mali uz normalnu.