Výrastok v ženských genitáliach

stanislawaa
10. aug 2020

Mam menši problem neviem kolkych žien sa to týka ale..nebola som ešte u gynekologa lebo momentalny čas je neprajny .. Moj partner prišiel na taku vec že som tak trocha odlišna a namiesto toho čo by tam malo byt vo vnutri je tam iba vyrastok a je to az moc podobný prave mužskemu... A tak mam otazku či sa s tym uz niekto stretol alebo by mi dokazal vysvetlit ako je to možné alebo čo to znamená...😅

srdeenko19
10. aug 2020

Žeby nahmatal krcok maternice? 🤔

soldi
10. aug 2020

a co by malo byt vo vnutri? mozno obrazky napovedia 🙂

whatever1
10. aug 2020

@stanislawaa koľko žien mal pred tebou? Ty sama si si nahmatala niečo iné okrem krčku?

tripetta
10. aug 2020

Veľký dlhý klitoris môže byť podobný malému penisu.

stanislawaa
autor
10. aug 2020

@tripetta tonemyslim myslim vo vnutri 😊

stanislawaa
autor
10. aug 2020

@whatever1 no to je ten problem ten krček ma zauimavy tvar a ako tu hore bola poslana fotka tak akokeby je to predlženy ten krček ale aj zuženy a vpodstate ako vo tvare mužského údu.. A ano mal a u ziadnej to nebolo taketo😅

stanislawaa
autor
10. aug 2020

@soldi no ako ten krček maternice az na to ze ten tvar a tak no😅 je to take odost iné😅

jaskolka
11. aug 2020

A všeobecne niekedy si bola u gynekológa? Čo povedal? Zistil on niečo neobvyklé? Chodíš na preventívne prehliadky, stery z krčka?Myslím, že lekár by ti urcite viac povedal, aj vysvetlil

mogaa
11. aug 2020

@stanislawaa ak si dosť stará na sex, tak máš byť dosť stará aj gynekologa....na situáciu s koronou sa nevyhováraj - lekári normálne ordinujú včetne gynekologov.....

mogaa
11. aug 2020

@stanislawaa inak pekné prázdniny

mogaa
11. aug 2020

NOVÁ registrácia

millky
11. aug 2020

@stanislawaa krčok maternice sa hýbe, naťahuje a sťahuje. Záleží od fázy cyklu v akej si. Takže niekedy môže mať aj 3-4cm dĺžku a je to úplne v poriadku. Frajerovi odkáž, že nemáš v sebe ukrytý žiadny mužský úd 😉

nikpa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz