Vyšetrenie po pôrode

simik7192
1. okt 2021

Ahojte babiky moje..bude to trochu intímna otázka ale, chcela by som vedieť že ako ste riešili vlozkovanie po pôrode? Som prvorodicka, a vraj stále keď je vizita, tak musím byť hola bez nohavičiek a medzi nohami iba vložka?aby som to tam neušpinila?aj aby ma mohli pozrieť?neviem si to vôbec predstaviť, že ako to je,keď nebudem mať žiadne nohavičky iba tak vložku medzi nohami?

marianna_peskova
2. okt 2021

Presne toto isté som rozoberala minulý týždeň so svokrou: že keď som prvýkrát rodila, spolumatka na izbe mi hovorila, aby som mala len vložku medzi nohami a žiadne nohavičky, ani tie popôrodné. Myslela som si, že žartuje. 🤣 Prvé dva dni som tak naozaj fungovala, ďalšie tri dni som mala popôrodné nohavičky a nikto z doktorov ani sestier nemali námietky.

marianna_peskova
2. okt 2021

@petamich Ja som rodila v Ružinove v roku 2018 a kontrolovali mi ranu po šití každý deň. Asi nemohli veriť vlastným očiam, že niekto môže byť tak roztrhaný a prežiť to. 🤣

marianna_peskova
2. okt 2021

@eternity24 Ja mám z tejto vizity celkom vtipnú štíty. Ale rozprával mi ju môj manžel, lebo ja som sa v dobe incidentu snažila vytlačiť dieťa. Rodila som v Ružinove. Okrem personálu tam prišli aj študentky, dokonca aj zahraničné (lebo som zachytila angličtinu). A keď už išlo do tuhého, jedna z nich tam zavrávorala, museli ju odtiaľ odniesť. 🤣 Nuž, gynekológia nie je pre každého.

petamich
2. okt 2021

@marianna_peskova 🙈🙈🙈 auu

simona92101
2. okt 2021

@lienka.7 rodili sme obe v Piestanoch

eternity24
2. okt 2021

@marianna_peskova 😀 ja som mala pri pôrode tiez jednu študentku - budúcu sestričku. A počas pôrodu sa iba opýtala lekárky ci moze odísť, prislo jej zle. Ani sa jej nečudujem, keby som sa ja mala na to pozerat z toho konca z ktoré sa pozerajú oni, asi aj mne by prislo. 😂