Výtok ako bielko

dominika1922
12. okt 2022

Ahojte, sice asi blbá otázka ale po siedmich rokoch som vysadila antikoncepciu tak sú pre mňa niektoré veci zase ako nové.. podľa kalendára kde si zapisujem menštruáciu som mala mat plodné dni od 5.10. Ovulácia mi vyšla teda na 10.10. Snažili sme sa pár dní po sebe. Dnes 12teho som si ale všimla výtok ako bielko, bolo ho veľa a bol priesvitný a takej konzistencie. Podla toho čo som čítala tak toto by mohla byť ovulácia. Keďže som po takej dobe tabletky vysadila, je mi jasné že nemusím mať taký cyklus ako si myslím a mala som predtým (28dní). Ale robila som si ovulačné testy minulý týždeň a čiarky nemali rovnakú sýtosť. A taktiež som si ho robila v pondelok a to bola čiarka skoro neviditeľná (to je teda v deň ovulácie podla kalendár). Takže ak by som mala ovuláciu dnes podľa výtoku, prečo mi teda 2 dní pred test nič neukázalako mal ?budem rada za vysvetlenie.

anjelicek26
12. okt 2022

Ovulacne testy by si mala robit kazdy den, a to aj dva, inak presvihnes vrchol....kazdopadne este si vo faze spoznavania vlastneho cyklu... plodny hlien nastupuje u mna tri dni pred ovulaciou, v den ovu uz je to so la la... takze proste majte sex aj najblizsie dni, tym nic nepokazis. Drzim palce.

dominika1922
autor
12. okt 2022

@anjelicek26 takže toto ešte nie je ovulácia iba začína plodné obdobie ? V iných príspevkoch zas píšu že "toto" je už ten deň..

anjelicek26
12. okt 2022

@dominika1922 Plodne dni su vodovy/hlien ako vajecne bielko, casto v kombinacii, casto na striedacku... u mna tak skutocne (aj podla sona) zacina plodne obdobie... kedze mas prvy cyklus bez tabletiek, musis robit testy, musis si sledovat bazalku, pozerat hlien, ci mas otvoreny krcok maternice, proste prvy krat pocuvat, co hovori tvoje telo...ked budete mat sex kazde dva-tri dni, aj tak nic nepremeskate, spermie vydrzia.

dominika1922
autor
12. okt 2022

@anjelicek26 super a ešte otázka, mam občas aj take pichnutie v podbrušku posledné dva dni. To je normálne ? Nie je to ale také ako pri menštruácii

anjelicek26
12. okt 2022

@dominika1922 Ked je uz folikul velky a tazky, tak to vie tahat, pichnut na strane pri prudsom pohybe... ja citim ovulku ako dost neprijemny tlak a tahanie, cim som starsia, tym je to horsie, kedysi som to urcit ani nevedela, zlate casy 🙄

dominika1922
autor
12. okt 2022

@anjelicek26 no tak toto je ale ozaj iné nie ako ťahanie 😀 ja to mam teraz ako Španielsku dedinu, všetko je pre mňa nové

anjelicek26
12. okt 2022

@dominika1922 do toho sa rychlo dostanes, aj ked verim, ze snad ani nie a ostanes tehotna velmi rychlo... ja by som radsej nevedela nic a bola uz tehotna, snazime sa skoro rok 🙄

dominika1922
autor
12. okt 2022

@anjelicek26 to ma mrzí, ale čo tak počúvam, v dnešnej dobe má tento problém aj každý druhý pár.. ale verím že sa vám čoskoro podarí 😊😊❤