Vyvolávačka na ďalší cyklus a endometrióza

simik7192
16. nov 2020

Ahojte, potrebujem radu mali ste aj vy niektorá z vás skúsenosť z tým, že vám nútené vyvolával doktor ms? Lebo ja som bola včera na pohotovosti lebo som dostala ms ale je príliš silná lebo mi meškála dve mesiace, tak som musela ísť na pohotovosť lebo včera už som nemohla vydržať ako to zo mňa lialo ako z krhly.. Tak ma pozrel doktor a pichli mi na stiahnutie maternice injekciu, a prišiel ďalší lekár a z konštatoval že sa mu vidí že mám endometriozu, a môj lekár mi o tom nič nehovoril a dnes som bola za ním, za mojim Dr a on že je všetko v poriadku, že preto som také silné dostala že som nemala tu ms, a tiež mi pichol ale na zastavenie krvácania a mi vravel že mám prísť potom na druhy mesiac po vyvolavacku aby mi potom nehaproval cyklus, mali ste to aj vy že vám umelo vyvolávali ms? Lebo ja tomu nerozumiem, že prečo mi to musi vyvolávať, že či to nemôže nechať na prírodu, kedy mi príde 😕🙁 aj ta endometrioza ma dosť vydesila, lebo som čítala že je problém otehotnieť a keďže sa snažíme o bábo tak to je dosť ťažké pre nás 😓

kattien1992
16. nov 2020

Tiež mi gynekológ nezistil endometriozu, až v nemocnici na sone mi ju druhý doktor uvidel. Určite sa treba pýtať na ďalšie vyšetrenia, mne sa spravili pri dlhšie neliecenej endometrioze zrasty po malej panve, rôzne ložiská a potom krvavá cysta na vaječníku... MS tiež chodila pred operáciou hocijako, rok sme sa snažili o babo, až po operácii nám povedali, že cysta blokovala ovuláciu... Čiže ms som mala, ale šanca otehotnieť nulová...

simik7192
autor
16. nov 2020

@kattien1992 ved práve to, že nám sa to podarilo ale v 4tt odišlo 😥 to ešte v januári a lekár mi povedal, že dôležité je že dokážem počať, že to sa stáva ženám že im to skôr odíde 😓 uvidím, čo mi povie po ďalšej ms po injekcií, mal by mi brat komplet odbery tak som zvedavá, lebo mám pocit že v poslednom čase doktor dosť odflakuje robotu, len rychlo rychlo 😕🙁

kiki68
16. nov 2020

@simik7192 zmen lekara, dolezite je pocat je blbost. Tiez mam endometriozu a s tym sa netreba zahravat. Lebo tie loziska a cysty su potvora

simik7192
autor
16. nov 2020

@kiki68 ja viem, ale mne to povedal iba doktor na pohotovosti čo som bola, nevedel to presne určiť, lebo som mala silné krvácanie tak to riešili

simik7192
autor
16. nov 2020

@kiki68 lebo ten môj, mi nič nehovoril ani tam nič,, nenašiel,, buď mi o tom nepovedal alebo neviem