Wobenzym - aké je dávkovanie pri opakujúcej sa mykóze?

maska_22
11. aug 2019

Ahoj, chcem sa spytat ako ste dávkovali wobenzym pri opakujúcej sa vaginalnej mykoze? Dakujem

bobula46
11. aug 2019

@maska_22 v lekárni mi odporučili päť tabliet trikrát denne čiže dokopy 15denne a na dva týždne

andrea235
11. aug 2019

Chcem len napisat, pri Wobenzyme je mozne, ze zo začiatku liečby sa stav akoby zhorší.. je to normálne a myslim ze to ak v letáku píšu. Treba však vydržať a pokračovať ďalej. Ja som mala velke problémy a po využívaní 200 tbl som mala vyše roka pokoj. Prajem nech pomoze.

lubik87
11. aug 2019

Ja som jedla po 6 ks 3* denne 3 týždne ... ale nepomohlo...pomohli mi klíčky , vynechanie cukrov akýchkoľvek ...a mikozy rady cukor

aviska
12. aug 2019

ked ma opakovane mykozy isla by som riesit s gynekologom a nechat si urobit testy na mykoplazmy, wobenzym problem nevyriesi hladaj pricinu, mozes mat bakteriu v sebe a to treba preliecit ATB ktore su priamo na to urcene.

akinom0077
12. aug 2019

@maska_22 / ja som si ho koli mykozam kupila....lekarnicka mi nastastie predala na skusku len na dva tyzdne....povedala mi davkovanie 5 tbl. a 3x denne,,,,povedala ze na zaciatku mozu byt bolesti hlavy....no ja ho rozhodne uzivat nemozem....do hodiny-hodiny a pol po uziti mi ostalo tak zle ze mi islo na odpadnutie mdloby pred ocami busenie srdca trasenie ruk....tocenie hlavy....ja ho neznesiem, musela som vysadit po 3 dnoch

akinom0077
12. aug 2019

@aviska / je rpavda ze treba urobit okrem klasickej kultivacie aj medzibunkovy ster na mycoplazmy, ureaplazmy a chlamydie....rovnako je potrebne aby to iste absolvoval aj partner pretoze je 100% jasne ze obaja mate to iste.
avsak na mykozu sa antibiotika nepredpisuju, pouzivaju sa ANTIMYKOTIKA ci uz v tabletovej alebo cipkove, mastickovej forme...ale nie ATB....
nakolko neziaduci ucinok antibiotik je mykoza.........

aviska
12. aug 2019

@akinom0077 ale ja pisem, ze ak ma mykoplazmy tie treba preliecit ATB. ;)

1radula1
27. aug 2019

@akinom0077 myslíš, že to fakt bolo z neho?? Neviem no ja som sa s tým nestretla, ja som pri mykóze užívala desať týždňov po osem tabliet, dvakrát denne 🙂 Ale keď sú tieto problémy, tak jednoznačne je potrebné obrátiť sa aj na gyn a spraviť potrebné vyšetrenia 😉

gabrielamodrykonik
17. nov 2022

Ahojte, ak ma niekto zaujem, mam na predaj Wobenzym N od vyrobcu Garden of Life, 400 kapsul. Pripravok je vhodny proti zapalom, opuchom, porucham imunity a podporuje aj prirodzene zdravie klbov a sliach. Wobenzym N obsahuje unikatnu zmes prirodnych enzymov. Vhodny aj pre veganov. Neobsahuje lepok ani mliecne produkty. Z balenia je spotrebovanych cca 9 tabliet.