Wobenzym - skúsenosti

stelinka9
31. máj 2016

Ahojte, veľmi často trpím mykózami. Už som vyskúšala veľa mastičiek aj krémov ale vždy to pomôže len nachvíľu. Ani ku gynekologičke ma už kôli tomu nebaví chodiť lebo vždy mi predpíše to isté... a pred nedávnom som počula v rádiu o týchto tabletkách, tak som potom hľadala na internete ale tá cena ma zaskočila 😀
Má niektorá z vás skúsenosti s týmito tabletkami? Pomohli? Zmernili sa vaginalne mykózi?
Za všetky odpovede ďakujem... už som z toho zúfala niekedy dostanem mykózu aj dva krát do mesiaca.. 😉

loldi2
2. jan 2017

@tuusfatum užívam, ale už len ako prevenciu, zatiaľ sa držím, pred tým ako som otehotnela som mala často problémy so zápalom močových ciest, čo pre niekoho je možno nič, ale pre mňa keďže sa mi to stále vracalo, tak som bola z toho ale že parádne na nervííčky. Hľadala som rôzne iné cesty, vitamíny, ale nič. A čo sa týka toho užívania teraz tak som sa pre istotu poradila aj so svojím lekárom, že čo si o tom myslí, či ho môžem brať aj teraz a povedal že nevidí v tom problém že pohode 🙂 vieš pre mňa je teraz podstatné to, že nemám problémy tam dolu 🙂

tuusfatum
3. jan 2017

@loldi2 to ma velmi tesi ze ti to akt funguje..no jasne radsej v tehu brat neskodne enzymy ako antibiotika kt ti navyse aj znicia crevnu floru a oslabia imunitu.

Enzymy maju aj dobry vplvy na babo 🙂

loldi2
9. jan 2017

@tuusfatum O antibiotikách už radšej nechcem ani len počuť lebo keď si vezmem koľko šarapaty v tele dokážu narobiť, tak už teraz sa mi žalúdok zdvíha. Ja len dúfam, že mi to takto vydrží 🙂

ponie858
23. mar 2017

Súhlasím, po zlomeninách, operáciách a tiež na imunitu, študujem v ČR a Wobenzym tam vychádza lacnejšie, už niekoľkokrát som kupovala pre rodinu a známych.
Rada poskytnem info ak by ste sa chceli niečo opýtať.

shalila
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mlenna15
20. apr 2017

@zuzkakovka ahoj Zuzka chcela by som sa ťa spýtať aké si mala gynekologické problémy ak to nie je tajné ?lebo ja sa snažím už 3roky a rozmýšľam nad týmto prípravkom mám jeden vajickovod nepriechodny a pcos :(

zuzkakovka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matajar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
murka66
26. máj 2017

nie, je predany

ponie858
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulinka222
27. jún 2017

Ahojte. Mate niekto volny Wobenzym?

consuelle
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mlenna15
14. sep 2017

@consuelle ahoj pozri si na internete Megazyme plus je to na tej istej báze a oveľa lacnejšie !

consuelle
14. sep 2017

@mlenna15 dakujem pozriem to.

nuska
14. sep 2017

Skúste aloe vera. Wobenzým obsahuje enzýmy a tie obsahuje aj aloe vera. Okrem toho obsahuje vitamíny B a prečisťuje telo, posilňuje imunitu, pôsobí v žalúdku, kde posilňuje činnosť dobrých baktérií. Keďže pri mykozách nie je dobré sladké tak by som odporučila broskyňovú, tá nie je sladká a je tam najväčší obsah aloe vera. Viac info o aloe ešte na http://www.helou.cz/ve-sve-kuzi-aloe-vera-a-pod... tam práve je spomínaný wobenzým (nie priamo) a porovnanie a potom na stránke
http://fytofarmaka.eu/cz/menu/aloe-vera.html
Dobré by bol možno vybrať aj colostrum alebo cistus incanus, to sú veci na imunitu. https://www.facebook.com/aloevera.zdravie/

consuelle
15. sep 2017

@nuska dakujem za info.wobrnzym obsahuje hlavne emzymi kt podobia protizapalovo.a to hlavne potrebujm

nuska
15. sep 2017

@consuelle no aj aloe 🙂 a to colostrum je fakt super

emuska08
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka3636
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stelinka9
autor
21. jan 2018

@tinka3636
@tinka3636 napíš mi správu 😉

consuelle
23. jan 2018

@emuska08 ahoj mas este?🙂

tinka3636
23. jan 2018

@emuska08 ahoj pisala som ti spravu pred tyzdnom

emuska08
25. jan 2018

ahoj ano prepac uz som ti pisala

paralenik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emuska08
14. feb 2018

@paralenik
@paralenik ja mam Phlogenzym,je to to iste len silnejsie, cize menej tabliet treba uzivat

loldi2
27. feb 2018

@paralenik ja si normálne kupujem v lekárni to najväčšie balenie, lebo vychádza cenovo fajn 🙂 Alebo skús pozrieť ešte e-lekárne, či nie sú nejaké akcie alebo čosi také, aj keď ja nejako nestaviam na tom koľko to stojí, pretože to robím pre svoje zdravie 😉

unctadorg
27. feb 2018

Ano uzivam a mykozy nemam. Takisto sa inak stravujem. Mykozy suvisia hlavne s prekysldnym organizmom. Skus protikvasinkovu dietu.

loldi2
27. feb 2018

@unctadorg no mykózy a zápaly dokážu potrápiť veľmi, viem o tom tiež svoje, keby som pred pár rokmi sa zaujímala o takéto veci možno by som im mohla aj predísť. Nuž asi som si tým musela prejsť, doplatiť na to, že som podceňovala takéto problémy 😢 Ešteže to je už minulosť 💃

puplatko
28. feb 2018

@unctadorg ja som sa tiež snažila inak stravovať, mnohokrát som počula, že za mykózu môže sladké, tak som ešte aj to úplne vyradila z jedálnička, ale to mne napríklad vôbec nepomohlo 🙂

lindsey
Autor odpoveď zmazal
Zobraz