Začervenanie a svrbenie partnera po nechránenom sexe

gesture
16. feb 2023

Ahojte! Mam 1x v zivote dlhodoby vztah. Stava sa aj vam, ze partner do 2 dni po akte, scervenie tam dolu a pocituje svrbenie ( vacisnou sa snazi hned umyt a obcas sa aj natrie framykoinom). Ako tomu predchadzat? Mam si ja robit nejake vyplachy pred sex. aktom? PS; Bola som uspesne liecena na ureaplasmu, vaginalna flora sa mi rozhadzala dlho som trpela vytokmi - boli mi predpisane rozne cipky na mykozu. Vytoky sa zmiernili aj vdaka tomu, ze si davam pozor na sladke, jedina vec, je ze pijem kavu a aj ta mi vie rozhodat vag. floru. Ma niekto podobnu skusenost?

julka85
14. mar 2023

@laan93 odporucam precitat tento clanok: https://monikakomorasova.sk/antinutrienty/

Je tam vela velmi zaujimavych az zarazajuich informacii o tom, ako sme si mysleli, ake su zelenina, ovocie, orechy, semienka, strukoviny a celozrnne vyrobky uzasne, ale opak moze byt pravdou (hlavne pre ludi, co maju zapalove alebo autoimunitne ochorenia). Hlavne take paradajky, papriky a zemiaky vobec nie su ok, obsahuju vela solaninu (bielkovina so zapalovym ucinkom). A tiez, ked si niekto da ovsene vlocky s ovocim, pripadne medom, tak si mysli, ze ake super zdrave ranajky, ale v skutocnosti je to sacharidova bomba, aj ked si tam ziadny cukor clovek neprida. Aj zemiaky a ryza obsahuju vela sacharidov. Je na jej stranke clanok aj o protizapalovom stravovani, ktore je prevazne na baze kvalitnych bielkovin z overenych zdrojov (maso, ryby, domace vajcia) a zdravych tukov, tak verim ze ti pomoze. Sacharidy su naozaj spustac zapalovych procesov, mam to overene z viacerych zdrojov, tak drzim palce. 🍀