Zápal močových ciest

ardnaxela1989
6. júl 2021

Dobry vecer pravidelne mavam zapal močových ciest vseobecny lekar my da antibitika a po par dnoch to prejde no v poslednom case to uz mavam velmi casto takmer kazdy mesiac davam si na to pozor nechodim bosa, nosim len bavlnene spodne pradlo, umyvam sa len cistou vodou, po sexe sa vzdy idem umyt no dalsi problem je ze ktym močovym cestam sa pridala aj mykoza 😣 uz som zúfalá naozaj je to neprijemne aj bolestive

leni1977
6. júl 2021

Treba zájsť na urológiu.

ardnaxela1989
autor
6. júl 2021

@leni1977 tam som bola poslal ma tam vseobecny lekar najprv my znovu nasadil antibitika a ked som bola na urologii moč som mala v poriadku

c0ccodrill0
6. júl 2021

@ardnaxela1989 mne na opakovany zapal pomohlo pit pravidelne 100%cranberry stavu z dm-ky a zacala som pouzivat anionove vlozky gentle day - tiez z dm...ale asi najskor pomohla ta stava ..teraz mam uz niekolko mesiacov pokoj

nikpa
6. júl 2021

@ardnaxela1989 ja som s pravidelným zápalom močových ciest začala chodiť na nefrologiu, až tam mi pomohli

ardnaxela1989
autor
6. júl 2021

@nikpa vy ste sa tam objednavaly ci vas niekto poslal

leni1977
6. júl 2021

@ardnaxela1989 robili aj sono obličiek?

nikpa
6. júl 2021

@ardnaxela1989 potrebuješ výmenný lístok, mňa poslala obvodná

monika7777777
6. júl 2021

@ardnaxela1989 treba vyšetriť aj partnera

simonka1304
6. júl 2021

@nikpa a co vam pomohlo?

nikpa
6. júl 2021

@simonka1304 písala som správu

engel76
7. júl 2021

@ardnaxela1989 vysetrenie imunologom a ajprip.zistenie celiakie a alergie na bielk.krav.mlieka, vysetrenie gynekolog. Kultuvacie aj na chlamydie, ureaplazmy.
Cievkoval urolog moc?
Na podporu imunity dal urovaxom?
Prip. Dobre su blokurima uro+, utipro plus a aj hyaluron N-medical - je aj uro, ale uzivala som cistu .

kawasakier6n
7. júl 2021

@nikpa preco na nefrologiu? 😳

kawasakier6n
7. júl 2021

@ardnaxela1989 ahoj ja sa s tym trapim uz 8 rokov s prestavkami..cca 2-3 do roka to mam..nolicin atb vzdy takmer zaberaju hned ..gynekologia vacsinou vsetko negativne..vyskusala som uz xxx kur, xxx veci od prirodnych az po lekarne..cinsku medicinu vsetko..pomaha jedine blokurima a u dr.max som este objavila vyborny produkt Salutem Brusnica akut forte..ma brutalne zlozenie v ampulke a mozes to zobrat hocikde aj na cestovanie..som bola fakt prekvapena....jedna davka tej ampulky je celkom silna..som citila asi po hodine ulavu..uz som necikala "zuzene"..dalej sa mi ulavilo ked som zacala uzivat v tablete kurkumu..citala som dost o tom ze to nici v tele zapaly aj skryte..dobra je aj na gynekologicke problemy..dalej pouzivam len anionove vlozky,vela pit a vyhybat sa cukru, lepku, znizit sacharidy..po sexe, vycikat a umyt..vsetko to totiz podporuje bakterie 😊 toto mi zatial zabera najviac 😊

nikpa
7. júl 2021

@kawasakier6n močová sústava a obličky sú úzko prepojené tak preto. U mňa bol problém okrem mechúra aj s obličkami, ktorý mi spôsoboval opakovane zápaly. Takže nefrolog bol viac ako vhodný.

kawasakier6n
7. júl 2021

@nikpa ahaaa sa pozriem na to..tam som este nebola..dakujem