Zápal močových ciest a meškanie menzesu

1victoria1
16. feb 2014

Ahojte, dievcata ja sa chcem opyta a poprosit, Vas ci moze byt zapal mocovych ciest pricinou meskajucej menstruacie? vdaka za odpovede Marika 😉

luba28
16. feb 2014

@1victoria1 ano,kazde ochorenie to moze sposobit,...

maruskach
16. feb 2014

Podla mna ano, je to prepojene

pianina
16. feb 2014

@1victoria1 Ja si to tiez myslim,ale skus urobit testik 🙂

mnamko
16. feb 2014

ja ked som čakala prvého syna,tak som mala strašný zápal mechura a menzes neprišiel bola som tehu a aj teraz pri dcére som mala

1victoria1
autor
16. feb 2014

Dakujem pianina mam strach si robit este test je to len 3dni este pockam nechcem bit sklamana 🙂 pokusame sa o dietatko uz 2,5roka a stale nic..

1victoria1
autor
16. feb 2014

@maruskach myslite si ze mozem byt tehotna?

nigguska
17. feb 2014

@1victoria1 Ahoj,moze to byt pricina a aj nemusi...mozes byt tehotna....ked ti uz meska 3dni,testik si spravit mozes...uz by sa mohol objavit nejaky vysledok....pokial bude negativny,aj tak je tam sanca tehotenstva,moze byt pricina nizkeho hcg....pokial sa snazite,vzdy tam ta sanca je....ak to nevyjde,tak je to tym zapalom....

1victoria1
autor
17. feb 2014

@nigguska Dakujem urcite si spravim aby som vedela na com som..v noci som zase nespala.Mam dost cudne bolesti od spodku brucha ako keby som mala kadzu chvilku dostat menzes..take zvlasne.. 😉

nigguska
17. feb 2014

@1victoria1 no,aj to moze byt priznak tehu aj priznak zapalu.....ono tie bolesti su velmi podobne ako pred mrchou....aspon nam to ten hore mohol ulahcit a dat pri tehu iny priznak 🙂 hehehhehehe
drzim palceky nech sa postastilo a daj vediet!

1victoria1
autor
17. feb 2014

@nigguska Urcite dam vediet..a dakujem za rady..peknz den prajem 😉

nigguska
17. feb 2014

@1victoria1 za malicko a pekny den aj tebe 🙂

1victoria1
autor
18. feb 2014

@nigguska Ahoj tak som si dnes robila ten test tak mi ukazalo dve ciarky..tesim sa ale musi mi to este potvrdit doktork idem k nemu zajtra..Dakujem za radu.. 🙂

nigguska
18. feb 2014

@1victoria1 tak to gratulujeeem!!!!! super...ked ti ukazl dve tak urcite si 🙂 len ti to potvrdi...super!!!!!