Príznaky zápalu močových ciest a meškanie menzesu. Som tehotná?

Zodpovedané
12. máj 2020

Dobrý deň,

menštruácia mi meškala 12 dní a potom sa mi začali prejavovať príznaky zápalu močových ciest. Menštruácia stále mešká už 16 dní.

Môže to byť spôsobené zápalom?

Tehotenský test bol negatívny a posledný styk som mala s kondómom.

Ďakujem

Dobrý deň,

aj keď tehotenské testy nemožno vždy brať na 100%, ak ste si ho robili po 16 dňoch meškania menzesu a vyšiel negatívny, je veľmi pravdepodobné, že tehotná nie ste.

Určite odporúčam návštevu gynekológa, v spojitosti s problémami s morovými cestami, môže ísť o gynekologicky problém.

V každom prípade môžte piť čaj z alchemilky, upravuje ženské hormóny.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea