Zápal močových ciest - silné bolesti v podbrušku a v krížoch

lucia851
6. dec 2021

Ahojte mali ste pri močových cestách silné bolesti v podbrušku a krížoch? Ja aj furt chodím cikat a štípe ma to a reze

vlada2401
6. dec 2021

@lucia851 áno mala som pomohli jedine antibiotiká

nikpa
6. dec 2021

@lucia851 to už máš riadne rozvinutý zápal, treba ATB

lucia851
autor
6. dec 2021

@nikpa ja idem umrieť už od bolesti a lieky od bolesti mi nepomáhaju. Zajtra idem k doktorovi

nikpa
6. dec 2021

@lucia851 od bolesti lieky ti ani nepomôžu ale s týmto treba ísť na pohotovosť, zober si moč a choď lebo ti to sadne na obličky. Nečakaj do rána.

lucia851
autor
6. dec 2021

@nikpa ja už nebudem utekať na pohotovost. Ráno idem hneď k obvodnému aj s močom a dá mi antibiotika mi povedal.

ailiba
6. dec 2021

@lucia851 pri zápale je to normálne co popisujes. Lieky od bolesti sú zbytočné, to si ani nedávaj. Ja som to mala často. Tak ti dám dobre typy.
Napusti si najhorúcejšie vodu do vane akú vydržíš a prilej jablčný ocot. Sadni si do vody a kľudne aj pocvrkavaj, to je najlepšie. Sťahuje to zápal a pomôže. Alebo som si sadla na horúce vrecusko, uvoľní to močové cesty. Ale určite treba ísť aj k lekárovi po ATB.

lucia851
autor
6. dec 2021

@ailiba ale ak nevieš mokré teplo nie je dobre pri zápaloch, skôr suché. Ja ležím každý deň na vyhrievané podložke. A kúpila som si dnes neake nové tabletky kde sú brusnice a niečo ešte na vaginálnu mikrofloru

nikpa
6. dec 2021

@lucia851 to je na tebe, ty vieš ako ti je.

ailiba
6. dec 2021

@lucia851 áno, viem o tom a dlhý čas som používala len suché teplo... Ale treba skúsiť, fakt to zaberá, je to overené. Ja už som si niečo s močový mi zápalmi vytrpela🙏