Zmena doktora

alofinka
9. aug 2017

Chcem sa spýtať,aký je postup pri zmene doktora, asi 6 rokov som chodila k jednému dobrému psychiatrovi lenze problém bol potom s mojou závislosťou na alkohole a ze tým sa on nezaoberá ale iná psychiatricka vedľa v budove, tak som išla k nej, bola som na liečení a som u nej dva roky ale nie som s nou spokojná, nevie poradiť, porozprávať sa, a chcem sa vrátit ku tomu predošlému len sa bojím ze ma nezoberie, teraz ma ta moja dovolenku a on ju zastupuje tak to chcem využiť, môže ma odmietnuť?

janulka1802
9. aug 2017

@alofinka spýtaj sa ho a uvidis ak odmietne a nie si spokojná s tou čo máš hľadaj si ďalej veď na tom nič nie je nesedí každý Dr. každému

bluka2
9. aug 2017

Chces ist k psychiatrovi, co sa nezaobera tvojim problemom? Nie je nejaka 3. moznost?

alofinka
autor
9. aug 2017

Ona mi akurát dala vtedy žiadosť na liečenie a to je všetko, sem tam sa ma opýta ci pijem a to je všetko, ona ma už lieči len na depresie co aj kedysi on ale uspesnejsie

alofinka
autor
9. aug 2017

A nechcem ísť ku inému len ku nemu, od neho som vždy odchádzala s úsmevom, čo sa pri nej nedá povedať, on ma vždy povzbudil, poradil,pokecal a asi dobre stanovil liečbu keď mi bolo dobre a tato mi už vyše mesiaca nevie co predpísať na moje depresie, od všetkého sa dištancuje akoby sa to jej netýkalo, pred vyse mesiacom mi upravila liečbu a odvtedy mi je zle a stratila som pocit nasytenia, a ona ma posiela po iných doktoroch akoby sa jej to netýkalo pričom to začalo vtedy nástupom depresie

nina19833
9. aug 2017

@alofinka Len ak on na to nemá napríklad špecializáciu tak s tým veľmi nemáš čo urobiť. Treba sa jeho v prvom rade opýtať, normálne mu to takto vysvetli veď aj on je iba človek tak snáď to pochopí alebo teda ak nie tak nech ti odporučí nejakého iného 🙂

evakalna
12. aug 2017

Ahoj, ak nie si už dlhšiu dobu spokojná so svojou psychiatričkou, ktorá pravdepodobne stráca entuziazmus, tak si musíš nájsť iného psychiatra, ktorý vie predovšetkým liečiť závislosti na alkohole + depresie, nespavosť. Musíš pobehať psychiatrov a popýtať sa ich či vedia liečiť závislosť na alkohole.
Asi by si si mala nájsť aj psychoterapeuta - to sú odborníci, ktorí sa rozprávajú s ľuďmi, vedia im dobre poradiť a človek sa s nimi cíti fajn a teší sa na ďalšie stretnutie.

alofinka
autor
16. aug 2017

V pohode ma zobral nazad aj si na mňa dobre pamätal len cez sestričku som sa skoro mala problém dostať ku nemu