Zmena intímnych partií po pôrode

linda97
11. okt 2022

Ahojte, som 4 mesiace po porode. Samozrejme ze to tam dole bolo kadejake no potom sa to vratilo do normalu.. ale teraz tam vidim boze ako to nazvat, zvnutra pri hradzi no vyzera to ako cervik🥺 co to moze byt?

liljana
11. okt 2022

Co na to gynekolog? A hlavne ziadne foto. 🙂

sonka333
11. okt 2022

@liljana 😃😃😃😁✌👌

linda97
autor
11. okt 2022

@liljana zijem v zahranici a tu sa horko tazko aj zeny s mega tazkostami dostanu ku gyn. Jediny krat co ma tu porodna asistetka videla zospodu bolo pri porode 🥵

mimka2019
11. okt 2022

@linda97 ja to mám tiež...tiež som rodila v zahraničí...trápilo ma to...gynekológ na Slovensku vravel, akú krásnu prácu vykonali v zahraničí...keďže u mňa bol pôrod ako v mäsiarstve...že proste to je v poriadku...niektoré ženy to majú tak...niektoré tak...v každom prípade ak prídete na Slovensko ...dajte sa vyšetriť u gynekológa ako samoplatca...ja som to vždy takto riešila, keď som išla na Slovensko "na dovolenku"...

linda97
autor
11. okt 2022

@mimka2019 no najskor tak. Dakujem

petamich
11. okt 2022

moze to byt proste jazva, mohli sa ti tam keloidne jazvy vytvorit ak si bola sita, tiez mam taku nepeknu a hrbolatu tu jazvu po nastrihu, radsej sa tam nepozeram ;)

kazdopadne ako radia baby, dat si to pre istotu skontrolovat

krisbar
11. okt 2022

@linda97 sorry, ale neviem si predstavit krajinu, kde sa zena ak ma problem "tam dole" nedostane ku gynekologovi .... mozno tak Etiopia?

zuzks5
11. okt 2022

ja tomu tiez celkom nerozumiem, zakazdym sa da proste najst riesenie, niekde ta uz len musia zobrat.

nevenka
11. okt 2022

@petamich alebo este ma napada, ja to mam take zriasene, ako nasuchorenu kozu, gynekolog to nazval "kozna riasa", proste ta jazva mi tam tak zarastla, ze mi ostala akoby ta roztiahnuta koza navyse tam...neviem to popisat lepsie. Vravel, ze pripadne pri dalsom porode sa to "opravi", ale kedze ma pri dalsich porodoch nenastrihavali, ani som sa neroztrhla, tak som nechcela, nech mi do toho uz radsej nerypu. Budem rodit 4.x, tak uvidime.

ivana3111
11. okt 2022

@linda97 keď prídeš na SK tak skoč ako samoplatca na gyndu,nech sa na teba pozrú, poprípade plastika ak by to bolo nutné?

oli18
11. okt 2022

Je to šev. Za par rokov sa vyrovna.

petamich
11. okt 2022

@nevenka hej aj to to vlastne moze byt, mam to aj ja take nejake ciky-caky 🤷‍♀️ 4. dieta, si moja hrdinka! 😄 ja mam jedno a staci mi

zuzka102
11. okt 2022

Asi viem co myslíš... Pýtala som sa na to gynekologicky par mesiacov po prvom porode, a ta kukla na mňa a hovorí "a co chcete, však vám odtiaľ vyšla takáto hlava (a ukázala oboma rukami/prstami kruh s priemerom 10 cm), to je normálne ako to uz vyzera".. Takže tak.