Zmizne jazva po nastrihnuti pri pôrode?

alicazazracna
24. sep 2018

Ahojte, nastrihli ma pri porode, hoji sa to pekne, ale chcela by som sa vas opytat, ci jazva zmizne niekedy uplne, ze ju ani nebude vidno? Dakujem

renatka100
24. sep 2018

Nie, vzdy tam bude zmenena koza a samozrejme aj citlivejsie miesto. Je to ako kdekolvek inde na tele.

didi35
24. sep 2018

Ja tam nevidim absolutne NIC! Mala som par stehov a teraz NIC!

adriannasvk
24. sep 2018

Moj muz tvrdi,ze tiez nic nevidno 😂a to ma sili pri oboch detoch.

althejka
24. sep 2018

Vizualne je jazva ok, iba tenucka ciarka. Ale ta potvora reaguje na zmeny pocasia, normalne ma pobolieva, ked sa bude nejako rapidne menit pocasie. cista rosnicka som odvtedy. a tiez pri menstruacii je citliva. takze mozno by som uvitala, keby som o nej nevedela,aj keby som ju videla,ako toto.

adulienka11
24. sep 2018

Mne to vidno stale a som po dvoch detoch dva razy nastrihnuta 😯

beton
24. sep 2018
bucko555
24. sep 2018

ja som bola sita riadne od porodu mam 2 roky necitim ju a ani nevidim a ani pri zmene pocasia to nic nerobi ako by tam ani nikdy nebola

katarinahajnus
24. sep 2018

@alicazazracna
Ja som tiez bola a vobec ju nevidim ani nepocitujem zmeny pri zmene pocasia a som 4 mesiace po porode. Myslim, ze je to asi u kazdej zeny individualne ci?

domculik
24. sep 2018

@alicazazracna ani uz neviem ze a kde ju mam )

libawet
24. sep 2018

@alicazazracna a načo Ti to je vedieť? Kto Ti tam vidí? Podstatné je, že nebolí a nerobí iný problém. A chlapovi by mala vadiť? Tomu, ak sa Ti tam dostane, je jedno, či tam máš jazvu, podstatné pre neho je, že tam máš to, čo tam máš mať.... 🙂

tinaa64
24. sep 2018

@libawet no bol oripad jeden..ked som rodila tirz ma sili...ked ma dr. dosila povedala mm nech sa pride pozriet ci som dobre zasita..on kukal na nu jak puk no ale isiel...potom sa pytal ze preco..a dr.mu hovori:"viete mali sme otecka kt.sa prisiel stazovat ze ako jeho zena vuzera po siti ze to vobec nieje take ako predtym(pred porodom)....bolo to skoro pred 5r.a doteraz sa nad tym smejem

henka123123
24. sep 2018

Ja som skoro 9 m po porode a je to este trosku vidiet zvonku.ale viac boli jazva zvnutra.mala som poriadny nastrih( maly isiel von vexom) a pri zmene pocasia pri menstruacii a aj pri sexe je to miesto citlivejsie...bojim sa ako bude prebiehat druhy porod ci sa to nenatrhne atd.

alicazazracna
autor
24. sep 2018

Dakujem baby, vyzera to tak ze je to individualne pre kazdu zenu, drzim si palce 🙂

lacibo
24. sep 2018

@alicazazracna tri krát nástrih ( v tom istom mieste), po prvom aj druhom ma jazva bolela hocikedy ...aj po rokoch, teraz pri tre´tom som už večer po pôrode sedela na posteli, a vôbec necítim.. ( dcéra má 26 mes.)..😉myslím, že šitie je dôležitejšie ako nástrih.šil ma mladý doktor asi hodinu a precízne, vďaka za to.