Znamienko na intímnom mieste v tehotenstve

24. mar 2021

Prosim vas nema niekto skusenost? Vzdy som mala vela znamienok, aj mensich aj vystupenych ale nikdy sa nemenili ani tvarom ani velkostou.Momentalne som v 8 mesiaci tehotenstvaa jedno znamienko ktore mam v oblasti bikin-presne tam kde je lem nohaviciek sa mi o dost zvacsovat a tym ze je na takom blbom mieste a nech si obleciem akykolvek strih nohaviciek tak mi to zacne aj krvacat. Pytala som sa gynykologa na poradni povedal mi ze si to mam riesit po tehotenstve.bojim sa to odkladat- po porode bude sestonedelie a mne to fakt vadi, svrbi, stipe pri sedeni po porode sa mi tam moze dostat nejaka infekcia....myslite ze by mi to niekde odstranili? Treba ist na kozne?chirurgia,

zuzikak
24. mar 2021

chod na konzultaciu na kozne a vypocujes si nazor odbornika. On ti zhodnosti v akom stave to znamienko vyzera. Na 100% by ho niekde odstranili ak by bolo treba. Nevidim dovod preco nie. Ak by ho umrtvovali - je to len v oblasti koze - nikdy to nie je hlboko....

1xenia1
24. mar 2021

Pre vlastný pokoj by som sa objednala na kožné. Tam vám povedia ako na Tom ste a ak by to bol nejaký akútny stav tak by vám to vybrali aj keď ste tehotná.

kk58
24. mar 2021

Skus zatiaľ používať nohavičky z lekárne tena ladies, ja som ich používala v obdobi šestonedelia kedy som mala dost bolestivé šitie a boli super. Nikde ma nič netlačilo a neťahalo. Odporúčam vačšiu veľkosť ako nosis bežne pretože si dost uzske.

1mina
24. mar 2021

Ja by som to praveze riesila urcite rychlo nech sa to stihne do porodu ...ozaj potom sestonedelie este atd a ked je taketo ze sa meni ak treba pojde von a bude pokoj

mattkapd
24. mar 2021

Tiež sa mi to v prvom tehotenstve stalo.. Objavila sa mi šošovička blízko vchodu do pošvy.. Išla som na kožné.. Povedal ze je zdrave a ze z estetického hľadiska mi to vyberie po pôrode.. Ze v tehotenstve sa vyberajú len choré znamienka.. Tak som teda počkala a prišla po pôrode

zuzanamatova123
24. mar 2021

Dobrý rada Vám pomôžem

wanda52
25. mar 2021

Určite to neodkladajte, choďte s tým ku kožnej. V rodine máme prípad, ktorý nedopadol dobre - jednalo sa len o "znamienko" . Nechcem Vás strašiť, ale naozaj určite navštívte lekára.