Zoladex skúsenosti ?

158polica158
27. apr 2019

Baby bral niekto zoladex po dobu 6 mesiacov na liečbu endometriozi? Ak hej mozte mi dat skúsenosti vaše ske nežiadúce účinky dte mali poprípadne nemali žiadne ?ja ju prave začínam užívat včera 1.injekcia..(priberanie, ci ste mali menzes, zmeny nálad, atd..)

guava1989
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaterry
5. sep 2019

@158polica158 ahoj, ja som mala Zoladex na polroka, MS som nemala 9 mesiacov, hned dalsi cyklus sa mi spravila cysta 4x4 cm, takze to bolo cele na…. Na pol tela mi bolo teplo, na pol tela zima, zmeny nalad, az depresie, pribrala som 20 kil… No ja uz by som do toho nikdy nesla. Momentalne mam zvysene onkomarkery, nato ako sa snazim zit zdravo a sportovat, zacinam sa obavat, ze je to tiez jeden z vedlajsich ucinkov tejto "liecby"…

158polica158
autor
6. sep 2019

@evaterry ďakujem za radu. Ja koncom teraz idem nám poslednú injekciu a je to pohode . Nemôžem povedať sem tam nával ale žiadne kg navyše . Tak uvidíme 🙂

aki100
26. máj 2020

Dievčence ja mam teda reseligo ale je to to iste. Chcem sa spýtať dostala ste niektorá po prvej injekcií po týždni znova menzes? Ja dnes a teda neviem co si mam mysliet

tmarky1
27. jan 2021

@aki100 ahoj berieš ešte reseligo?Prvy krat v ktory den cyklu ti ho pichali? mala si vedľajšie účinky?

aki100
30. jan 2021

@tmarky1 ahoj nie, ja som mala len trojmesačné kúru kvôli myomu na zmensenie. Pomohlo mi to avšak keďže korona situácia bola tak sme skúšali ešte nejaké tabletky a myom sa opäť zväčšil. Vedľajšie účinky som nemala, len po prvej injekcií ako som tu spomínala menzes resp. Dlhé krvácanie. Menzes to nebol žiadne bolesti nič. To bolo raz a odvtedy nič také vážne, len som bola veľmi taka emocne nevyrovnana že ma rozplakala každá blbosť a strata chuti do sexu. Inak nič také vážne. Mne sa zdá ze prvý krát hneď ako som dostala menzes som mala prist. To si už ale nie som istá ale potom vždy na 28. Deň ďalšia injekcia.