Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zrazenina na reze po cisárskom

katuska377
14. okt 2019

Ahojte mamicky, chcem sa opytat, som 2 mesiace po cisarskom a objavila sa mi na reze bodka z ktorej vyteka krv a hnis a teraz sa mi rozriahla na centimeter a mam okolo nej modrinu. Kedze som obeznejsia mam previsajuce brusko. Chcem sa opytat ma to tiez niektora z vas a otvara sa jej takto rana? Zahojilo sa vam to ci ste utekali na gyndu?

candies
14. okt 2019

@katuska377 nezarástol ti tam chlpok?

erickatt
14. okt 2019

@katuska377 Sup k dr.. Najlepšie dnes.. 2 mesiace je dlha doba a krv a hnis nie je dobré

bobo1983
14. okt 2019

Ahoj, mne po tretom cisarskom toto urobilo sitie na konci rezu...tiez mi vytekal hnis, mala som to zapalene, ale ako mi nit odpadla, tak sa to pekne zahojilo...ale to bolo asi mesiac po cisarskom.

klarik707
14. okt 2019

ako ja by som k tej doktorke radsej sla. mozno ti povie, aby si si to pretierala betadinom a hotovo, zahoji sa to

nada847
14. okt 2019

@katuska377 ja byt tebov idem radsej k dr, nic za to nedas alebo si to vydezinfikuj a neryp sa a k dr si zavolaj 🙂

rdi
14. okt 2019

@katuska377 ja by som veru tiez necakala, ved sa len pozrie a mozno ti predpise volaco, ale podla mna to bude na antbiotika...

emda88
14. okt 2019

Z mojej skusenosti by som sla k mudr... mne po cisarskom zhnisalo brucho praskol steh, hnis vytekal a skoncila som v nemocnici tyzden a 15dni som jedla atb. Ale to je moj pripad.. ja len tolko, ze radsej choj k mudr.. previs brucho mam aj ja

wivienka111
14. okt 2019

mala som takuto ranu a tiez sa mi stalo, ze mi to trocha hnisalo, no sla som k doktorovi, kedze som dost velky stresak a dost ma to aj vyplasilo. no dostala som antibiotika, dezinfekciu a a ni som sa nenazdala a rana bola zahojena

katuska377
autor
14. okt 2019

@bobo1983 mne sa rana pekne zahojila a stalo sa mi to len teraz po dvoch mesiacoch ze mam tam modrinu a teraz krv a nie je to na konci ale v strede brucha sa mi spravila, ja len ci mate skusenost ze to stacilo cistit betadinom a sa to zahoji samo alebo ci sa mi to zapalu cele a budem musiet opatovne na presitie

ivikbloom
14. okt 2019

mne sa stalo to iste a bola som u dr. bola to reakcia na vnutorny steh, ma to aj presny nazov len uz neviem aky. nemala som to velke takze to neriesili . ja som s tym bola kym som to mala este modre a akokeby taku hrcku. pootom mi to same prasklo a vytieklo.

bobo1983
14. okt 2019

@katuska377 ja som si to nicim necistila, len mi to prasklo, vytieklo a bol pokoj. Ale radsej by som isla k doktorovi, pre vacsi klud

iconka
14. okt 2019

No ja som to mala tiez tak, ale u mna to bolo horsie, lebo mne najskor z jedneho konca sa to otvorilo a vyliezol mi odtial jeden z vnutornych stehov a to som bola 7m po cisarskom, potom po nejakej dobe zase to iste na druhej strane, vyliezol mi druhy vnutorny steh a 10m po cisarskom som musela ist na dalsiu operaciu, lebo sa mi hrca a dost bolestiva spravila kusok nad jazvou, mysleli si, ze schlofferov tumor a to tam bol treti vnutorny steh, ktory si vsak nenasiel cestu von a tak sa mi zahnisal cely pod kozou a doktorka vravela, ze uz som mala plne brucho hnisu, cize moze to byt aj vnutorny steh, ktory telo neprijalo a takto sa ho snazi zbavit sa ho. Netreba to podcenovat.

katuska377
autor
14. okt 2019

@iconka a sili ti to?

iconka
14. okt 2019

@katuska377 áno, cca 5cm rez

Tu začni písať odpoveď...

Odošli