Zverenie dieťaťa trestanému rodičovi

klikklokoj
27. nov 2017

Dobrý možno otázka trochu os veci ale môže súd zveriť maloleté 3 ročnej dieťa do opatery už raz trestanemu otcovi ktorý sedel za ťažké ublizenie na zdravý a je to tiran ďakujem

kllamarka
27. nov 2017

Aj keby bol vyzehleny, vonavy romantik, tak sud musi mat SAKRA dovod matke dieta odobrat.

beky1813
27. nov 2017

Nie, neprisudia mu dieta

klikklokoj
autor
27. nov 2017

Ja mam taky problém my sme sa rozišli lebo ma bil a psychický tyral nie raz som ho udala po rozchode za napadnutie. Vihráža sa mi cez dcéru robí zo mňa zlu matku a dcéru ktorá má len 3 štve proti mne tým ze nasla som si priateľa po skoro roku a on jej hovorí ze mamina musí byť semnu povedz jej to (dcérke) a mne hovorí budeš počúvať co ti hovorí tvoja dcéra keď ti poviem ze sním nebudeš tak nebudeš keď ti poviem ze sa máš ku mne vrátiť tak to urobíš. A keď nie tak nie si matka. Keď mu poviem ze idem súdne začne mi hovoriť ze ma znici bo známosti ma všade ja už to nezvládam. Od psychológa mam papier s minulého roka že som trpela familiárnou depresiu prestala mi fungovať ruka nevedela som s nou hibat. A téraz na mňa robí strašný nátlak bojím sa súd začať

janulka1802
27. nov 2017

@klikklokoj určite nie to musia byt závažné dôvody alebo sudca podplatený známy inak neexistuje

janulka1802
27. nov 2017

@klikklokoj máš kde ísť? Máš prácu? Ja by som takých chlapov hnala!!!

klikklokoj
autor
27. nov 2017

Takže keď sa iba branim slovné cez sms keď začne sa mi vihrazat a nadávať tak na to súd nebude prihliadať?

klikklokoj
autor
27. nov 2017

@janulka1802
Áno už tri štvrte roka bývam u rodičov pracujem mam pre malú všetko

beky1813
27. nov 2017

@klikklokoj a co si od neho cakala, ked bol trestany? Ze sa pri tebe zmeni? Zajtra treba zajst na UPSVR,nech ti pomozu spisat navrh na zverenie dietata, upravit styk s dietatom a podat to na sud, s nim nekomunikovat, len cez sms, aby si mala dokazy, ze sa vyhraza, podavat kludne aj trestne oznamenia a hlavne sa nebat, ide o dieta.

klikklokoj
autor
27. nov 2017

Mohla by som približne vedieť aké závažné dôvody by sudca musel mať aby mi ju vzali ďakujem

beky1813
27. nov 2017

@klikklokoj a neodpoved na utocne sms, naco to je dobre?

klikklokoj
autor
27. nov 2017

@beky1813 už som sa pitala aj policajtou keď tu boli a oni mi povedali pokiaľ nechcete nemusíte mu ju dat ale on tu stále kričí uráža ma a bojím sa už aj do obchodu ísť bo bývame v tom istom meste

kllamarka
27. nov 2017

@klikklokoj ublizovanie a zanedbavanie dietata.

janulka1802
27. nov 2017

@klikklokoj ak by si bola nejaká narkomanka prostitútka týrala by si dieťa vážne dôvody nie blaboly otca neboj sa vieš koľko je takých idiotov chce Ťa zastrašiť

beky1813
27. nov 2017

@klikklokoj aj citas, co piseme? Alebo si ides svoje? Zacne robit cirkus pod oknami? Sup policia, robi cirkus von, parada, volam policiu

klikklokoj
autor
27. nov 2017

A mam mu malú davat až pokim nebude súd alebo mu ju vidavat nemám vôbec?

klikklokoj
autor
27. nov 2017

A o čítam a som veľmi rada za každú odpoveď a radu

kllamarka
27. nov 2017

@klikklokoj ak sa ho mala boji, nechce s nim ist alebo mas opravneny dovod sa o nu bat pri nom, tak nie nedavaj. Pockaj na sud.

klikklokoj
autor
27. nov 2017

Keď mu mala povie do tel že nechce ísť on jej povie dobre ze chce aby išla iba pred dom že sa na ňu len pozre a ja idem do Vnútra tak mi behom minúty vola a hovorí mala chce spat u mňa a tak zvlasne sa mala na mňa diva až pokim sa jej nepitam že či nechce ci bude spať doma a ona povie ze chce byť so mnou doma a rýchlo natiahne ruky s na neho sa ani nepozre

klikklokoj
autor
27. nov 2017

On nemôže potom na súde sa obhajovať tým ze mu malú nechcem dávať?

janulka1802
27. nov 2017

@klikklokoj narozprávat môže kadečo to s tým veľa nemá spoločného ale zase na druhej strane bol by dobrý daky posudok od psychológa že ma zlý vplyv na malú ak je to tak inak tak či tak s ňou bude stretávať budeš to mat ťažké

tt247
27. nov 2017

@klikklokoj máte upravený styk?

klikklokoj
autor
27. nov 2017

Nie nemám

klikklokoj
autor
27. nov 2017

Keď sa budem chcet vydať za priateľa na to niaky vplyv? Ze mi dá pokoj lebo bude musieť alebo také niečo,?

tt247
27. nov 2017

@klikklokoj Tak si dajte čo najskôr upraviť styk a podľa toho sa riadiť. Stretávanie len vo vašej prítomnosti vzhľadom na minulosť partnera a strach dieťaťa. A súd vám malú určite nevezme, nie sú na to dôvody. To by ste musela byť alkoholička, narkomanka, psychicky chorá osoba s nebezpečnými sklonmi alebo napríklad prostitútka a aj to s privátom vo svojej obývačke obrazne napísané. Ak sa o dieťa riadne staráte, tak nie je dôvod na zmenu.

tt247
27. nov 2017

@klikklokoj nový partner nie je zárukou, že vám starý partner dá pokoj. To mu nikto nenariadi, pokiaľ niečo neurobí. Takto to bohužiaľ funguje.

klikklokoj
autor
28. nov 2017

Ďakujem krásne

juliet86
28. nov 2017

@klikklokoj skus kontaktovat tieto organizacie:
Pomocobetiam.sk
Aliancia zien
Centrum nadej

Vsetky smsky si fot a archivuj vsetky hovory nahravaj

beky1813
28. nov 2017

@klikklokoj ty neries vydaj a noveho priatela, ries si ex

lussy666
28. nov 2017

neviem, aka sila by ma donutila dat 3 rocne dieta na noc, na vikend, na hodinu chlapovi, co ma bil a tyral😲

madamcoco
28. nov 2017

@klikklokoj mne sa najviac paci, ze kazdy sedlak ma "znamosti".. a kde k nim prisiel? V base?
😂
Zakazdym volat policiu.
Ukaz, ze sa nebojis!