Zvraciate pri menzese?

blairgossip
16. jún 2015

Dobry den chcem sa spytat ci sa vam to uz stalo ze ste sa povracali ked ste dostali mebnstruaciu. Uz sa mi zo raz stalo a dnes zase, dostala som rano menstruaciu a potom som vracala. Teraz mi je stdasne zle, neberiem antikoncepciu lebo nemozem kvoli krvi a mam nepravidelny cyklus a velmi silny, menstruacia trva 7 dni a velmi silna cez den nosim vlozky nocne. V aprili som mala dve velke cisty,vyvolavacka a v maji mi tyzden meskala menstruacia cize opat vyvolavacka. Nevuete od coho to mize byt ze zas som vracala pri menstruacii? Je mi strasne, sorry za chyby som na mobile. Caute

mawka
16. jún 2015

jedna kolegyna mavala taketo stavy pri menstruacii. keby si ju videla, ako vtedy vyzerala, biela ako stena, kruhy pod ocami, ledva stala na nohach, strasne silny menzes, nenormalna migrena a vela vracala. prve dva dni takto zakazdym, chudatko. vyzerala dost zle, bolo vidiet ako sa citi. chodila po vysetreniach, vsetko a nic jej nezistili. v poriadku hormony, ziadne myomy ani nic podobne.
mne je na zvracanie ked mam PMS. vtedy ma napina od rana do vecera cokolvek. aj umyvanie zubov.

cmulinko
16. jún 2015

Kym som neporodila svoje prve dieta tak som mavala podobne stavy...vracanie,silna menstruacia,krce ako pred pôrodom,bledost az na odpadnutie.Prvy den som vzdy chybala zo skoly a ked som uz pracovala,tak som musela volat aj do prace.Mne pomohlo jedine tehotenstvo a potom porod.Od tej doby akoby mi vymenili cele telo a nikdy viac som nic podobne uz nezazila.

standu
16. jún 2015

Take problemy pri ms nemam, ale v rodine mame. kocka odpadava, zvracia. nemava to kazdy mesiac, ale ked to na nu pride tak je leziaca v posteli, museli ju odviezt z roboty domov do postele. ja som mal problem s nepravidelnym cyklom, dlzkou a intenzitou a mozem povedat ze mi velmi pomohli valovic kvapky, su to bylinky, len treba brat aspon tri mesiace v kuse, ale mame to viacere overene. vyskusaj, za nejakych 7€ a jedno bal vydrzi 6tzydnov.

martinka6282
16. jún 2015

Mám podobný problém, tiež som vždy zvracala, tocila sa mi hlava, mala som silné kŕče....mne nepomohlo nič...musela som to vydržať...

margarita
16. jún 2015

pises ze neberies HAK kvoli krvi, nemas nahodou poruchu zrazanlivosti, nejaku formu trombofilie?
lebo ja hej, a stavy presne ako popisujes Ty som mavala, ako pise cmulinko....raz som dokonca mala taku triasku, ze ma kolegyne nechali lezat na koberci v kancli pod mojim stolom, zamkli ma zvonku, aby ma tak niekto nenasiel, k ruke mi dali telefon, nech volam keby daco a cakala som, kym mi zaberie Ibalgin a budem schopna sa dostat aspon na wc na konci chodby....odpadavanie, triaska, zvracanie, krce zufale....tiez to preslo az po porode a po kazdom dalsom lepsie a lepsie, dnes uz krvacam aj menej a krce nemam absolutne ziadne.
moze to byt totiz tymi krvnymi zrazeninami, upchavaju sa aj cievky atd.

ale ma to aj pozitiva , pri porode som bola za exotku, lebo som im tvrdila, ze toto este nemozu byt predsa kontrakcie, ved to ma boli asi ako len prvy den menzesu....a do pol hodiny od nastupu kontrakcii som im tam vzdy porodila 😉

malabiba
17. jún 2015

áno môže byť aj vracanie - bolesti, kŕče a sťahy hladkého svalstva....mne pomohlo jediné zaspať - spánok všetko uvoľní

h2
17. jún 2015

Ahoj, kým som nezačala užívať HAK, bola migréna a vracanie sprievodným javom každej mojej menštruácie, často som kvôli tomu nemohla ísť ani do školy, vyradilo ma to na celý deň. Bohužiaľ, poradiť Ti neviem, len som Ti chcela napísať, že v tom nie si sama. ☹