Zvykne vám bezdôvodne meškať menzes ?

amylee1910
24. okt 2019

Zdravim zienky..chcem sa opytat ci Vam zvykne niekedy meskavat menzes a nie je za tym ziadna vazna pricina?..ale myslim tak dlhsie meskavat nie len par dni..mne sa teraz stalo ze mi meska uz vyse 2 tyzdne a neviem co sa deje..teda viem ze som posledne obdobie mala viac stresu aj som cestovala ale neviem ci to moze byt len tym..ja mavam nepravidelny menzes odjakziva ale skor mi vzdy pride o par dni skor ako by mal meskavat..tehotenske testy som si robila pre istotu ale nič..a na vyvolavacku sa mi velmi nechce kedze naposledy mi sposobila take problemy ze az..mate vsetky menzes pravidelny ako hodinky alebo aj vam sem tam vynecha a nerieisite?..dakujem za kazdu reakciu/skusenost

xjakubikovak
24. okt 2019

ja som nikdy nemala pravidelný a nikdy som to neriesila, na kontroly chodim pravidelne a je vsetko ok... vyvolavacky su ppdla mna zbytocne kopy hormonov. Raz mi meskala 3 mesiace ale to som bola zo skoly na praxi ma Rodose na 4,5 mesiaca takze sa necudujem. Ked som jeden čas brala antiku tak vtedy som asi mala pravidenú ale to už nikdy viac, po vysadeni som sa velmi dlho davala dokopy a aj vtedy som si povedala ze svojmu telu dam. cas tak dlho ako dlho som tie tabletky do seba pchala 🙂 otehotnela som na 1x cize nemyslim ze moj pristup je zly 🤔

amylee1910
autor
24. okt 2019

@xjakubikovak ja mam tiez odjakziva nepravidelnu ms a po porode ( co je uz vyse 2 roky) to bola uplna katastrofa..co sa tyka pravidelnosti inak krvacanie je normalne ani bolesti nemam silne..len ta pravidelnost..mala som aj cystu v januari mi ju operovali..inak vraveli ze vsetko Ok..akurat to ze mi nevedeli pri laparke najst pravy vajecnik..tak teraz neviem ci ho asi nemam a ci ta nepravidelnost nie je sposobena tym..

anda2
24. okt 2019

Mne meškal raz 10dni,pomohol čaj s alchimilky lekárskej, tiež stres,otec začal chodiť na chemoterapie,a som to zle znášala.

nina004
24. okt 2019

Mne tiez chodi menzes od jakziva nepravidelne. Do 20tky mi vynechaval velmi, niekedy aj par mesiacov. Teraz sa stane ze tyzden dva sa obcas posunie. Pijem caj z alchimilky a pomaha mi ho trosku skorigovat. U mna robi stres velmi vela. Ako nahle som v strese, tak sa mi MS vzdy poposuva. Takze podla mna to mozes byt aj stresom.

amylee1910
autor
24. okt 2019

@nina004 mne sa nielen posuva ale dakedy pride aj skor..jednoducho ja neviem co to je 28 dnovy cyklus..ale je pravda ze ja som velky stresak..staci ze mi dieta trochu zakasle a uz stresujem a beham okolo nej ze co jej je..

anda2
24. okt 2019

Ešte mi pomáha,čaj s medovky alebo magnézium,na uskludnenie,nie som nervózna

siska53
24. okt 2019

@amylee1910 aj ja tak mavam. Jediny cas, kedy bola.prsvidelna, bolo po odstavení maleho.. asi 5m., Potom.som.otehotnela opat, ale tam.mi to uz haprovalo tak, ako pred prvym.tehotenstvom. ja, pokial nezabudnem.kupit, si varievam.alchemilku.. mala som.jedno obdobie skor take, ze mi chodila strasne skoro, na 20.-21.den a alechemilka mi to troksu predlazila na ten 23.-24.den.. ale tiez sa mi stalo,ze zrazu bez príčiny meskala.. aj 2 tyzdne.. dovod som.nejak nenasla..

amylee1910
autor
24. okt 2019

ja nevieem ci to nemam aj tym ze mam len 1 vajecnik..lavy..ze ten pravy mi nevedeli najst..aspon to mi povedal primar po laparoskopii..

annadan
24. okt 2019

ako tak si mala stres a jedno s druhým, tak to mohlo spôsobiť aj toto meškanie. no ak ti meškáva takto pravidelne, tak by som sa na to asi opýtala radšej gynekológa, či to môže byť teda tými vaječníkmi

amylee1910
autor
24. okt 2019

@annadan nie nemeskava praveze mi chodi skor meskalo mi takto len raz a to som bola tehotna

momi1_1
24. okt 2019

@amylee1910 tiež meškáva, vždy meškával, som zdráva, vaječníky sú ok a nemám ani žiadne cysty alebo podobné veci, chceli mi to upraviť nasadením HAK, ale nechcela som 🙂

erikamamo
24. okt 2019

@amylee1910 meskaval mi pred tehotenstvom, teraz uz nie, nabehla som na cyklus a ideme kazdy mesiac 28 🙂

simca06022011
24. okt 2019

mozes mat aj PCO alebo proste nepravidelnu menstruaciu...

amylee1910
autor
24. okt 2019

@simca06022011 ja som nikdy nemala pravidelnu ale to co mam od porodu to je katastrofa

stankot
24. okt 2019

@amylee1910 mne meska uz 10 den...doteraz vzdy pravidelne ako hodinky pkus minus jeden dva dni...dva testy negativne...pobolieva ma v podbrusku...tak stale cakam...

modrykoniicek
24. okt 2019

22 dní mi mešká.. už som aj po vyvolávačke a nič Taktiež sa mi to nikdy nestalo.Boh vie, že prečo.🙂 Ja počkám ešte týždeň a pôjdem na ďalšiu ak bude treba.