5-týždňové mačiatka

petus998
3. aug 2021

Aojte mate niekto zaujem o maciatka maju 5 tyzdnov papaju same su naucene na wc . Pripade blizkeho okolia viem doviest .

abbey1
3. aug 2021

Prosím ťa, ak to nie sú siroty, nechaj ich pri mame. Toto je veľmi nešťastný vek pre mačiatka. Do 12.tyzdna potrebujú byť pri matke kvôli imunite, vývoju. Plus imtreba základné očkovania, kým pôjdu preč. A mamu potom rýchlo sterilizovať.
Ak sú siroty a ujali ste si ich, všetka česť a vďaka, ale i tak ich ešte treba nechať spolu, zaočkovať a potom nový domov.

petus998
autor
3. aug 2021

@abbey1 ono je to dost tazkw macka nam tu navrhla mlade a nehala tak ja sama mam macku moju ktora ma dalsie macata a nemozem si dovolit pri detoch mat doma vsetky a este k tomu som tehotna ja by som najracsej si ich nehala aj vsetky ale nieje to v mojich moznostiach momentalne

lucia147852
3. aug 2021

@petus998 hlavne daj svoju macku hneď vykastrovat, na svete je dosť nešťastných mačiatok. A 5 týždňov je naozaj veľmi malo na to, oddeliť ich od matky

abbey1
3. aug 2021

@petus998 Hlavne daj tie maminky sterilizovať. Mačiatok je tak strašne veľa, je problém ich umiestňovať a mnoho z nich končí tragicky. Tieto matka úplne odvrhla? Ak sa k nim vracia, nechaj ich ešte spolu.
Držím päste pri umiestňovaní.

petus998
autor
3. aug 2021

@lucia147852 ja svoju macku dat idem . A to ze sa na ne nejaka cudzia macka vykaslala na nasom dvore ja za to nemozem

petus998
autor
3. aug 2021

@abbey1 ja tu druhu macku nepoznam . Ja mam len svoju jednu ona mi tu navrhla mlade

abbey1
3. aug 2021

@petus998 Ja chápem, ale chodí k malým či vôbec?

petus998
autor
3. aug 2021

@abbey1 uz tyzden absolutne

petus998
autor
3. aug 2021

@abbey1 su nadherne ja kebyze mozem si ich neham vsetky do jednoho ale to proste nejde mat macaciniec doma :(

taskataska
3. aug 2021

su rozkosne, ale ako pisu baby, ak sa da, vyckaj este par tyzdnov, kazdy dalsi pri mame (aj nahradnej) sa pocita

petus998
autor
3. aug 2021

@taskataska moja micka ich nechce prikrmovat skusali sme vseliake moznoati uz som ich ja prijrmovala kazde 3 hodiny macacim mlieckom len ábbdozili aspon a zacali same papat

ivik4
4. aug 2021

Moj muz by ich hned vzal len uz sme macicku mali a v noci mnaukala co sa hrat chcela s nami tak sme nic nespali :( inak by sme si vzali aj viac maciciek