Cvičenie v tehotenstve a po pôrode, diastáza, fyzio

komixgirl
27. dec 2021

Ahojte milé ženy,

v Žiline prevádzkujem štúdio zdravého pohybu, kde sa venujem predovšetkým ženám v tehotenstve a po pôrode. Venujem sa zdravotným cvičeniam, terapii diastázy a panvového dna, rehabilitáciám chrbtice, práci so ženami v tehotenstve a po pôrode a tiež pracujem so ženami na energetickej a psychosomatickej úrovni.
Samozrejme vás pozývam do diskusie, ak by ste sa chceli poradiť alebo máte čokoľvek, čo vás v tejto oblasti zaujíma, píšte, rada poradím, pomôžem, nasmerujem.
Zároveň ku sebe hľadám ďalšiu kolegyňu - vnímavú, chápajúcu a láskavú ženu, najlepšie fyzio, ktorú baví sa neustále vzdelávať a rozvíjať sa v inšpiratívnom prostredí. To je aj prosba na vás, ak o nejakej takejto terapeutke (prípadne trénerke) viete alebo ňou ste, napíšte mi prosím, budem vám veľmi vďačná.🙏

majushka1503
2. júl 2022

@komixgirl ahoj 🙂 ja som osobna trénerka a trenujem mamičky po pôrode, kľudne nápis správu

komixgirl
autor
12. júl 2022

@majushka1503 pisala som spravu Maji 🙂

dahu1983
31. okt 2023

@komixgirl starší príspevok, ale kde máte prevádzku? Som po pôrode už 2 roky a hľadám nejaké cvocenie, ďakujem

majushka1503
2. nov 2023

@dahu1983 Life studio na bulvári https://instagram.com/superwoman_zilina?igshid=... kuknite Instagram Supermama cvičenie v Žiline