Hematológia - Žilina, Žilinský kraj

29. dec 2022

Ahojte dievčatá, snažíme sa o bábätko 4 roky. Doktorka ma poslala na hematológiu. V Žiline v nemocnici ma odmietli vyšetriť, že nevidia dôvod na vyšetrenie. Poraďte mi prosím, kde chodíte na hematológiu. Napíšte aj súkromných lekárov. Budem vám vďačná.

pampeli
29. dec 2022

Ja chodím k MUDr. Jedinákovej do Martina. Prvýkrát som bola s výmenným lístkom od gyn ( po potrate). Je to veľmi dobrá a milá lekàrka

s_o_n_i_k_e
29. dec 2022

Pokiaľ máte výmenný lístok, nevidím dôvod aby Vás odmietli. Ja idem tiež na Hemato v Žiline volala som tiež, že idem z CAR ani neriešili dôvod, iba že mám prísť sa objednať. Idem do nemocnice v Žiline. Keby čo Unilabs v MT Vás isto vezmú, síce sa platí, čo je však už tých pár Eur pri tom koľko človek už zaplatí za IVF...

autor
29. dec 2022

Ďakujem dievčatá za reakciu,
no prekážalo im, že tam nemám napísaný dôvod vyšetrenia.
Niečo som jej v karte poukazovala, povedala aj o problémoch, ale doktorka to nepovažuje za dôvod na vyšetrenie.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
s_o_n_i_k_e
29. dec 2022

ja by som šla do CAR nech dajú dôvod nech pekne vyšetria

autor
29. dec 2022

@bilberryday Repro v Nitre máme za sebou. Zistili mi zvýšené protilátky proti protrombinu. Najprv povedali že to môže byť príčina prečo neviem otehotnieť. Potom však to uzavreli, že lieky na zrážanlivosť krvi nasadiť v tehotenstve. Takže zase nič.
Endokrinologiu mám ok, ale idem ešte na kontrolu.

bykaterina
30. dec 2022

V seniu v Martine. Super dr. Snaží sa pomôcť ako vie

simona1994
30. dec 2022

za mňa Žilina nikdy !! snažíme sa s manželom o bábätko v Žiline mi povedali,že nevidia dôvod aby som k nim chodila až keď budem tehotná 🙈 našla som si lekára v MT v UNM xy diagnóz našli chodím tam pravidelne takže asi tak

autor
1. jan 2023

@bykaterina môžem poprosiť meno lekára?

autor
1. jan 2023

@simona1994 podobne ako ja.... Bola som z toho prístupu nemilo prekvapená. Môžem poprosiť meno lekára?

bykaterina
1. jan 2023

Je tam iba jedna lekárkana jedná ambulancia. Pozri poliklinika senium Martin

simona1994
1. jan 2023

Dr Holly je svojský ale veľmi dobrý odborník urobil všetky vyšetrenia ako mal

autor
2. jan 2023

Ďakujem dievčatá ☺️