Je rozširujúce štúdium špeciálnej pedagogiky v Ružomberku náročné?
Študovali ste to niekto ? Je to moc náročné ?
Úplne v pohode.
@anonym_64b922 zdravím, kde je prosím taká možnosť? Ako dlho trvá štúdium, náročnosť prosím.
Ďakujem
@anonym_47ea7c aj tu napr.: https://www.upjs.sk/filozoficka-fakulta/info-pr...
https://www.upjs.sk/prirodovedecka-fakulta/stud...
@anonym_47ea7c aj tu napr.: https://www.upjs.sk/filozoficka-fakulta/info-pr...
https://www.upjs.sk/prirodovedecka-fakulta/stud...
@selenka7 kde tam vidíš špeciálnu pedagogiku? To je obyčajne DPŠ predsa.
Myslím rozširujúce vzdelávanie, ktoré sa robí po výške
@anonym_autor Ako kde. V Ružomberku náročné, cez NIVAM v pohode (skúsenosť otca).
@anonym_64b922 zdravím, kde je prosím taká možnosť? Ako dlho trvá štúdium, náročnosť prosím.
Ďakujem
@anonym_47ea7c v RK sa dá. Trvá to 2 roky. Cena za rok 850 eur. Dá sa to úplne v pohode zvládnuť popri práci a rodine. Prednášky len cca týždeň za semester a potom nejaké práce a cca 4 skúšky v semestri. Končí sa záverečnou skúškou a statnicami.
Ďakujem asi ten RK vyskúšam, neviete náhodou niekto ako sa študuje v Žiline na IPV....
Úplne v pohode.
@anonym_64b922 chystáš sa aj ty ? Ja uvažujem či RK alebo Žilina
V Žiline teraz otvárajú až na 3 roky
Ďakujem asi ten RK vyskúšam, neviete náhodou niekto ako sa študuje v Žiline na IPV....
@anonym_autor ja mám už prvý rok v RK za sebou. Tiež som sa rozhodovala medzi RK a IPV, nakoniec rozhodlo aj to, že v RK to bolo lacnejšie
@anonym_autor ja mám už prvý rok v RK za sebou. Tiež som sa rozhodovala medzi RK a IPV, nakoniec rozhodlo aj to, že v RK to bolo lacnejšie
@anonym_64b922 dobrý deň, neviete aký je rozdiel potom v uplatnení v praxi?
Ja by som chcela po skončení robiť v súkromnej sfére nie v smolstve
Robila som si rozširujúcu ŠP v Prešove na UNIPO. Viacerí po prvom roku odišli do Ružomberka, kde je to vraj jednoduchšie. Ja som zvládla Prešov aj vďaka manželovi, keďže musel aj on vtedy viac kmitať okolo detí. Bolo to náročné, ale zvládnuteľné.
A si v kontakte s niekým z RK ? Bojím sa, či to zvládnem mám 50 rokov.
A si v kontakte s niekým z RK ? Bojím sa, či to zvládnem mám 50 rokov.
@anonym_autor prečo by si to nezvládla? My v RK máme teraz v ročníku ženy aj po 60. Samozrejme, su aj takí, čo to po prvom semestri vzdali, ale sú to skôr výnimky.
Dobrý deň, máte skúsenosť s rozšírujúcim štúdiom Anj na RK? Resp.náročnosť, ako často sa je potrebné dochádzať a aj samotné skúšky? Ďakujem 🙂
@anonym_autor prečo by si to nezvládla? My v RK máme teraz v ročníku ženy aj po 60. Samozrejme, su aj takí, čo to po prvom semestri vzdali, ale sú to skôr výnimky.
@anonym_64b922 ahoj, píšem ti správu.
Úplne v pohode.
@anonym_64b922 ahoj, môžeme si nejak súkromné napísať správu, ak môžeš napíšeš mi, veľmi by si mi tým pomohla. Mám doma vypísanu prihlášku a potrebujem pár otázok zodpovedát 🙏

Úplne v pohode.