icon

Je rozširujúce štúdium špeciálnej pedagogiky v Ružomberku náročné?

17. jún 2026

Študovali ste to niekto ? Je to moc náročné ?

anonym_64b922
17. jún 2026

Úplne v pohode.

anonym_47ea7c
18. jún 2026
@anonym_64b922

Úplne v pohode.

@anonym_64b922 zdravím, kde je prosím taká možnosť? Ako dlho trvá štúdium, náročnosť prosím.
Ďakujem

anonym_76bdc7
18. jún 2026

@selenka7 kde tam vidíš špeciálnu pedagogiku? To je obyčajne DPŠ predsa.

autor
18. jún 2026

Myslím rozširujúce vzdelávanie, ktoré sa robí po výške

avatar
d_ivana
18. jún 2026

@anonym_autor Ako kde. V Ružomberku náročné, cez NIVAM v pohode (skúsenosť otca).

anonym_64b922
18. jún 2026
@anonym_47ea7c

@anonym_64b922 zdravím, kde je prosím taká možnosť? Ako dlho trvá štúdium, náročnosť prosím.
Ďakujem

@anonym_47ea7c v RK sa dá. Trvá to 2 roky. Cena za rok 850 eur. Dá sa to úplne v pohode zvládnuť popri práci a rodine. Prednášky len cca týždeň za semester a potom nejaké práce a cca 4 skúšky v semestri. Končí sa záverečnou skúškou a statnicami.

autor
18. jún 2026

Ďakujem asi ten RK vyskúšam, neviete náhodou niekto ako sa študuje v Žiline na IPV....

autor
18. jún 2026
@anonym_64b922

Úplne v pohode.

@anonym_64b922 chystáš sa aj ty ? Ja uvažujem či RK alebo Žilina

autor
18. jún 2026

V Žiline teraz otvárajú až na 3 roky

anonym_64b922
19. jún 2026
@anonym_autor

Ďakujem asi ten RK vyskúšam, neviete náhodou niekto ako sa študuje v Žiline na IPV....

@anonym_autor ja mám už prvý rok v RK za sebou. Tiež som sa rozhodovala medzi RK a IPV, nakoniec rozhodlo aj to, že v RK to bolo lacnejšie

avatar
arielka134
22. jún 2026
@anonym_64b922

@anonym_autor ja mám už prvý rok v RK za sebou. Tiež som sa rozhodovala medzi RK a IPV, nakoniec rozhodlo aj to, že v RK to bolo lacnejšie

@anonym_64b922 dobrý deň, neviete aký je rozdiel potom v uplatnení v praxi?
Ja by som chcela po skončení robiť v súkromnej sfére nie v smolstve

avatar
vlucifuk
22. jún 2026

Robila som si rozširujúcu ŠP v Prešove na UNIPO. Viacerí po prvom roku odišli do Ružomberka, kde je to vraj jednoduchšie. Ja som zvládla Prešov aj vďaka manželovi, keďže musel aj on vtedy viac kmitať okolo detí. Bolo to náročné, ale zvládnuteľné.

autor
22. jún 2026

A si v kontakte s niekým z RK ? Bojím sa, či to zvládnem mám 50 rokov.

anonym_64b922
22. jún 2026
@anonym_autor

A si v kontakte s niekým z RK ? Bojím sa, či to zvládnem mám 50 rokov.

@anonym_autor prečo by si to nezvládla? My v RK máme teraz v ročníku ženy aj po 60. Samozrejme, su aj takí, čo to po prvom semestri vzdali, ale sú to skôr výnimky.

avatar
lul02
24. jún 2026

Dobrý deň, máte skúsenosť s rozšírujúcim štúdiom Anj na RK? Resp.náročnosť, ako často sa je potrebné dochádzať a aj samotné skúšky? Ďakujem 🙂

avatar
jahodka1155
24. jún 2026
@anonym_64b922

@anonym_autor prečo by si to nezvládla? My v RK máme teraz v ročníku ženy aj po 60. Samozrejme, su aj takí, čo to po prvom semestri vzdali, ale sú to skôr výnimky.

@anonym_64b922 ahoj, píšem ti správu.

avatar
jahodka1155
24. jún 2026
@anonym_64b922

Úplne v pohode.

@anonym_64b922 ahoj, môžeme si nejak súkromné napísať správu, ak môžeš napíšeš mi, veľmi by si mi tým pomohla. Mám doma vypísanu prihlášku a potrebujem pár otázok zodpovedát 🙏