Kočíkovanie, stretávky a akcie mamičiek zo Žiliny

wilsonka
24. nov 2011

ahojte, rada by som vytvorila temu nieco ako kam do mesta...ak viete o dakej akcii vhodnej pre deti, mamicky, snazilky...hodte to sem🙂
ak ste otravene s kocikovania len osamote, ak uz zacinate blabotat ako vase ratolesti....sem s navrhmi na stretnutia🙂

kedze tema zilina akosi stichla, mozno tato tema zaujme. prijemne pisanie🙂

lencuskac
14. máj 2012

Maminka na kocikovanie v Zavodi, na Hajiku. Mam 5 mesacne babo a chceli by sme spolocnost na prechadzkach. Tesime sa!

barustek
16. máj 2012

ahojtemaminy ja byvam v žiline cca 2 mesiace mam 4 mesačnu dcerku a prechadzky travime len vo dvojke. rady by sme to zmenili byvame na hlinach 🙂

beatrisss1
25. jún 2012

Babule-Solinky, obcasne kocikovanie s podobne starym babenom..my budeme mat 7 mesiacikov🙂

hope80
25. jún 2012

Ahojte..najde sa mamina na kocikovanie z Vlciniec? Mam mesacneho chlapceka...byvame na Rosinkach ale na Vlcince to mame na skok. 🙂

beatrisss1
26. jún 2012

@lencuskac ahooj moja.)) no skoda, ze sme od seba toolko..inak by som bola s vami kazdy den..ako sa mi mate,kedy sa uvidime???

tamara66
28. jún 2012

@kukucka1982 ahoj ja bdem v ziline od 18.7 do 6.8 a tiez tam nikoho nepoznam🙂

kukucka1982
28. jún 2012

@barustek ahoj, ja bývam pri Tempe na Bulvári, mám 3 mesačnú Aňulu...

barustek
29. jún 2012

@kukucka1982 tak super tak možme dat niekedy stretko 🙂 ja tadial chodim na prechadzku 🙂

ewca99
10. júl 2012

ahojte náhodne som došla k tejto téme a rada by som sa pridala...mame malú 3tyzdnovu dcérku a bývame na solinkách a nikoho tu nepoznáme tak radi by sme mali niekoho milého na prechádzky nech nie sme same dve len, keďže ocino chodí na smeny... 🙂

lencuskac
21. júl 2012

@beatrisss1 Ahoj Beatka. Az teraz som si vsimla ze si napisala, prepac. akurat som na vas s Alexom myslela, ze uz sa musime stretnut, ze sme sa dlho nevideli. Mamo sa celkom dobre, len Emka je hrozne ziva, tak s nou musim stale nieco robit, ale co uz🙂 A vy ako?

beatrisss1
22. júl 2012

@lencuskac Cau Lenik🙂)) noo aj my sme na tom tak🙂) kupila som mu choditko, tak nech tam beha.inak by som nevladala stale ho mat na rukach a santit🙂 Jasne, musime dat stetko..co vymyslime?🙂)

laurita22
22. júl 2012

ahojte, práve som objavila túto tému a chcem sa spýtať či je tu nejaká mamička zo žiliny prípadne blízkeho okolia na pokec pri kávičke a prechádzky s deťmi. mám 2ročnú princeznú 🙂

beatrisss1
22. júl 2012

Cautee, niekto zo Soliniek na spolocne prechadzky?🙂) Moj maly ma 7 mesiacikov

solinkarka
22. júl 2012

@beatrisss1 keby som stale byvala na Solinkach hned by som sla 😉

beatrisss1
22. júl 2012

@solinkarka ja viem🙂) bola by som rada,mame rovnako stare deticky🙂) skoda noo

hope80
23. júl 2012

@laurita22 ahoj a odkial zo ziliny si?

laurita22
24. júl 2012

@hope80 nie som priamo som z okolia cca 10km

solinkarka
25. júl 2012

@laurita22 aja ja som z okolia cca 10km...odkial si presnejsie?

beatrisss1
7. aug 2012

Baby zo Soliniek s drobcami,na spolocne kocikovanie??? najde sa niekto🙂)

beatrisss1
14. aug 2012

@ewca99 ahoj..my sme trocha starsi..kde byvate? my tiez chodime dost casto sami🙂) mame 8 mesiacov

ewca99
14. aug 2012

@beatrisss1 ahoj ja som presne z borovej ulice oproti sabotazi alebo domovu dochodcov ak by si chcela teda sa ist preist napis by sme sa niak dohodli moja mala bude mat uz 2mesiace...a ty kde presne byvas

beatrisss1
15. aug 2012

@ewca99 🙂 ja som na Jasenovej..takze hned vedla teba🙂 isto sa budeme poznat z videnia..ja tolko mamiciek stretavam🙂
a kedy chodite von?my mame 8 mesiacov

ewca99
15. aug 2012

može byť ja neviem aj mám čierno-oranžový kočík, som nízka nie moc chudá a mám okulkiare...náš režím je väčšinou o 9-12-15 a postupne po troch hodinách, niekedy je to však o hodinu posunuté podľa toho ako sa ráno zobudí a vy??však ak by si chcela pošli mi číslo alebo ja tebe a možeme sa niekedy stretnuť

ewca99
16. aug 2012

@beatrisss1 može byť ja neviem aj mám čierno-oranžový kočík, som nízka nie moc chudá a mám okulkiare...náš režím je väčšinou o 9-12-15 a postupne po troch hodinách, niekedy je to však o hodinu posunuté podľa toho ako sa ráno zobudí a vy??však ak by si chcela pošli mi číslo alebo ja tebe a možeme sa niekedy stretnuť

cojaviem
24. aug 2012

Ahojtééééé ešte stáále sa stretávate ?????????Rada by som sa pridala...mám 4. mesčné dievčatko a samým nam je smutno 🙂

aniicka24
28. aug 2012

@cojaviem odkial si ?

cojaviem
29. aug 2012

ja z vlčiniec 🙂

cojaviem
29. aug 2012

@aniicka24 Z Vlčiniec som a ty? 🙂

aniicka24
31. aug 2012

@cojaviem Ahoj no ja som z Gbelian 😉 s toho asi kamoska na kocikovanie nebudem ale tak niekedy sa stretnut v Za by sme mohli 😉

hope80
11. sep 2012

@cojaviem ahoj ja som z rosiniek ale ta cas pri vlcincoch tak ak by si chcela mozme sa niekedy stretnut🙂