Kočíkovanie, stretávky a akcie mamičiek zo Žiliny

wilsonka
24. nov 2011

ahojte, rada by som vytvorila temu nieco ako kam do mesta...ak viete o dakej akcii vhodnej pre deti, mamicky, snazilky...hodte to sem🙂
ak ste otravene s kocikovania len osamote, ak uz zacinate blabotat ako vase ratolesti....sem s navrhmi na stretnutia🙂

kedze tema zilina akosi stichla, mozno tato tema zaujme. prijemne pisanie🙂

tudllo
19. sep 2012

@lencuskac
Ahoj, uz ste si nasli kamaratov na kocikovanie?...My hladame, sme z Hajika....Iva

barustek
22. sep 2012

mamičky chcem sa spyytat ak chodite niektora do MC levik alebo nezabudka??? 🙂

kamka17
26. sep 2012

@barustek my chodíme do levíka...

chudnutievziline
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilithka26
6. nov 2012

ahojte ,taka som rada ze som nieco taketo nasla, pred mesiacom sme sa pristahovali do za a nikoho tu nepoznam, ani v okoli sa neviem orientovat. a toto pocasie mi este zužuje možnosti. len sa ponevierame doma, varime a pomalinky nam z toho obom zacina sibat. byvame na solinkach, tak ak by mala niektora z vas chut poprechadzat sa a pokecat, alebo sa navstivit tak sa na vas s mojou Naty tesim. super by bolo ak by boli podobne stare deturence. mala ma cerstve 3 🙂

chrum
13. nov 2012

@kamka17 cez zimu ak sa mi bude dat udem aj ja

chrum
13. nov 2012

@lilithka26 ahoj ja byvam vo vrany a ta si od kial aj som s maly stale sama kočky chodia do školy a muž je stale v praci

nicicka
16. máj 2013

@lilithka26 alebo ine mamicky 🙂 - Neviem ci to je este aktualne, ale ja byvam na hlinach. Takisto s malou same "bacujeme" tak by bolo fajn najst niekoho na prechadzky ci stretavky...

lilithka26
21. máj 2013

@nicicka bohuzial som spat v ba..

wandeirra
31. máj 2013

nicicka ahoj ake stare mas bejby?🙂

wandeirra
31. máj 2013
nicicka
31. máj 2013

@wandeirra Sarka ma skoro styri mesiace 🙂

wandeirra
2. jún 2013

@nicicka my dva mes. 🙂 kam chodite na prechadzky?

nicicka
2. jún 2013

chodievame viacmenej okolo domu len, ako je pivaren maj, kedze herecka strajkuje v kociku ako som pisala 🙂

nicicka
2. jún 2013

@wandeirra chodievame viacmenej okolo domu len, ako je pivaren maj, kedze herecka strajkuje v kociku ako som pisala 🙂

wandeirra
3. jún 2013

@nicicka dozadu som necitala 🙂 my zatial tiez iba okolo domu,lebo je otras pocasie,ale ked bude pekne chceme ist do parku pri Kamelii,alebo aj do mesta...malickej sa nepaci v kociku? 😉

wandeirra
3. jún 2013

@nicicka a ako ti malinka spava v noci? alebo aj ine maminy,co maju bejby do pol roka...

nicicka
3. jún 2013

@wandeirra no v noci je to super, nakrmim, obleciem, ulozim do postielky a odchadzam...krasne mi zaspi...cez den je to ale katastrofa, prve 3 mesiace som vkuse presedela na fitolopte a nosila na rukach a este aj vonku v kociari mi prespala, ale ako zacala vnimat, tak zacala aj odmietat kocik, teraz ked ju dam cez den do postielky tak niekedy sa podari, ze zaspi hned, ale stale pouzivame aj fitloptu a ruky, obcas kocik, aj ked nikdy neviem co bude ked ju do neho vlozim, bud zaspi, alebo mi zacne vystrajat a musim ju vytiahnut, ale tam mi spi max. 30 min. cize my v podstate len sedime doma...o mesiac ju chcem dat do sportoveho, tak dufam, ze sa to zlepsi...inak mame aj manducu a tu tiez odmieta :( je to take problemove dieta co sa tyka spanku, inak je to anjel, ked je hore, ani neviem, ze mam babo :D

wandeirra
3. jún 2013

@nicicka no to viem o com pises,moj prvy syn bol presne takyto,ani kocik sa mu nepozdaval,ani spanok...ale ked sme presli na sportovy,zlepsilo sa to. 😉

nicicka
3. jún 2013

@wandeirra No ved to nam vravia aj znami, tak dufam, ze to tak bude, tak este mesiac vydrzime v hlbokom a potom sup do sportoveho, snad bude pokoj...A vy ste odkial?

wandeirra
4. jún 2013

@nicicka Vlcince 😉

suzanne1703
23. feb 2014

Ahojte mamičky zo Žiliny 🙂 chceli by ste si na pár hodiniek cez deň oddýchnuť, skočiť do fitka alebo skočiť do kina? Som tu pre Vás 🙂 Ponúkam Vám opatrovanie detičiek. Skúsenosti s opatrovaním mám, viem Vám poskytnúť aj referencie od mamičiek, kt.sa starám o ich ratolesti. Viac info na email : zuzana.f@centrum.sk . Teším sa na Vás i Vaše deti 🙂

priscila13
2. apr 2014

Ahojte maminky, hladam aktívnu kočikarku z Bytčice - Soliniek...

alexor
16. sep 2014

Ahojte maminy zo ziliny. Nemate niektora deti v mojom veku? Chlapov 7r. A 1, 5r.

karotka12
27. mar 2015

@tudllo
@alexor
@priscila13
@wandeirra
@lilithka26
viete mi rposim vas poradit kde sa nachadza detasvoane pracovicko MPC v Ziline je to Predmestska 1613, chcela by som vediet ako je to daleko od hlavnej autobusovej stanice a ako sa tam dostanem, treba mi zobrat MHD alebo sa tam dostanem peso
dakujem za odpovede

milka82
1. apr 2015

@karotka12 MPC je vedla danoveho uradu. Od stanice dost daleko. Najblizsia zastavka je oproti kotve 🙂

milka82
1. apr 2015

@nicicka aj ja som z Hlin3, mam skoro 3mes.babo. Mozme sa pridat kocikovat?

milka82
1. apr 2015

@wandeirra aj my skoro dva ;) Prvy synma kolko?

wandeirra
1. apr 2015

@milka82 7r.🙂

milka82
1. apr 2015

Moj ma 9 ;)