Kočíkovanie, stretávky a akcie mamičiek zo Žiliny

wilsonka
24. nov 2011

ahojte, rada by som vytvorila temu nieco ako kam do mesta...ak viete o dakej akcii vhodnej pre deti, mamicky, snazilky...hodte to sem🙂
ak ste otravene s kocikovania len osamote, ak uz zacinate blabotat ako vase ratolesti....sem s navrhmi na stretnutia🙂

kedze tema zilina akosi stichla, mozno tato tema zaujme. prijemne pisanie🙂

andula77
12. apr 2015

@alexor Ahoj. Ja som zo ZA lizko Vlciniec a mam dvoch synov 6 a 3,5 a este aj jednu babulku - skoro 5mes. Ty si odkial ? Mozeme sa neikedy stretnut kdesi...ti moji chalani su dost divoki a tvoji? 😀

mayama
28. apr 2015

Ahojte ja som za-okolie tiež sme samé hoci byvam na dedine od malička nemám tu žiadne 👭 kamarátky ale občas zájdem do mesta a rada sa prejdem a pokecam.mala má 5 mesiacov.

andula77
29. apr 2015

Ahoj. Kedy chodievas do ZA? Ked bude zase teplejsie tak by sme mohli dat stretko kdesi v meste - asi tam ti to najviac vyhovuje!? Moja Biba ma tiez 5mes. 😉

mayama
29. apr 2015

Ahoj 👋 no chodím často vždy keď je pekne alebo mam dačo vybaviť.manžel pracuje v zahr.a doma je len 4dni a z toho ešte prerábanie dom 🏡 tak nemáme na seba čas

neiem
24. máj 2015

Ahojte prosim vas nie je tu aj niekto z Rajca? Alebo pobliz? Prestahovala som sa tu zo ZA a nepoznam tu nikoho.dakujem

alb
14. aug 2015

ahoj, ak by ste mali záujem, môžete s detičkami niekedy navštíviť Rodinné centrum Rozprávka v Žiline (rodinnarozpravka.eu) majú pre deti celodennú herňu, ponúkajú rôzne cvičenia pre detičky aj pre mamičky rôzne iné aktivity