Najlepšia cukráreň v Žiline

23. júl 2022

Ahojte, kde v Žiline je naj cukrareň, kde si môžem kolačiky so sebou zobrať? Len moderne kolačiky. Žiadne umele margaríny. Ďakujem

uriva
23. júl 2022

Skvelé sú od B&B Zákuskovo, sídlia v širšom centre ZA, nájdeš ich na FB.

laurita285
23. júl 2022

Podľa mňa je zakuskovo otrasne aj dobrotky od božky sú podla mňa otrasné. Pásová výroba ako sviňa, všetky plnky na jedno kopyto.

laurita285
23. júl 2022

Aj Sladkosti pre hostí sú podla mňa hrubo podpriemerný šuvix.

luchab
23. júl 2022

V Kauflande je najlepsia cukraren.

luchab
23. júl 2022

Glacio.

autor
23. júl 2022

@laurita285 haniť vieš, ale poradiť nie.

missdiva
23. júl 2022

Podla mna v kauflande moderne.
V juniore klasicke.

fifina75
23. júl 2022

Mne najviac chutia zákusky v Mirage na 3 poschodí oproti sklenenemu výťahu, neviem presne ako sa volá tá kaviareň/cukráreň niečo na B.
A aj v Kauflande maju veľmi široký vyber

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
23. júl 2022

vyslovene cukraren asi Evellin vedla auparku - mne az tak uplne nesedia, ale robia presne modernejsie kolace, nie take klasiky margarinove.. Alebo potom La loca na Bulvari - kaviaren.

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
23. júl 2022

A este Epika v Sade pri Studickach, okrem super kavy aj velmi chutne kolace a pekne prostredie...

feeewa
23. júl 2022

Epika je fakt super, dajú vám koláče a drinky aj na deku, my tam chodíme piknikovať, nakoľko park ne tam fakt krásny 🥰
Ďalej je super Cafe Gusto, sú už dlhšie presťahovaný na bulvári 🙂
A ak ide aj o sladké dobroty (nemusí byť vyslovene zákusok), odporúčam Cafe Trdlo alebo Just donut 🤤
Tať moje žilinské “dirty places”
😂🙈

fallenkaa
23. júl 2022

Mne chutia a veľmi dobroty od bozky na solinkách
Vždy čerstvé,fajn cena a veľký vyber
Zas čo by som ja dala zlu recenziu - cafe gusto - často horké orechy, predrazene, obsluha nevie poradiť

aknamorka22
23. júl 2022

Mne najviac chutia od B&B Zakuskovo. Skúšala som aj iné ale chodím už len sem 🙂

veronikajojo
23. júl 2022

Z kauflandu sme mali naposledy cheesecake s plesňou 🤦‍♀️ takže pozor..

ja_bb
25. júl 2022

Ja chodím do tej sklenenj budovy ako je Dracik vedla Auparku, maju aj bezlepkove a chutovo za mna výborne,netradicne.