Najlepšia reštaurácia v Žiline

kik2022
17. apr 2023

Ahojte, prosím Vás ktorú reštauráciu v Žiline (poprípade v okolí) by ste mi vedeli odporučiť? Ale žiadna koliba, bistro, pizzeria, ale luxusnejšia reštaurácia, kde sa dobre varí s pekným prostredím. Ďakujem. 😊

panelacikova
17. apr 2023

@kik2022 ja chodím pravidelne do Vulcana (za plavárňou). výborná kuchyňa, milá a rýchla obsluha na úrovni, čisté, pekné a pokojné prostredie. ak máte dieťa, je tam aj menší detský kútik. detské stoličky tiež k dispozícii. ceny v podstate porovnateľné s inými reštauráciami, ak sú aj mierne vyššie (1-2 eurá nad), tak sú určite zaslúžené. porovnať to však neviem, keďže už takmer 2 roky chodíme na jedlo viac-menej výhradne tam. chodievali sme aj do Kazačku, ale príšerne sa pokazili, jedli sme tam pred cca rokom naposledy zo dva razy a boli sme mimoriadne sklamaní. ceny vysoké a jedlo sa "pokazilo". všimla som si, že tam občas hľadajú kuchárov, takže zrejme je to častými obmenami personálu. plus mi tam vadí, že obsluha sa posledné mesiace správa k zákazníkovi, akoby bol skôr v krčme či bare, než v reštaurácii. viem, lebo občas zájdeme na pohár vína, tak vidím, vnímam, počujem veci okolo seba 😀 zase výhodou je väčšie priestranstvo (oproti Vulcanu) a obrovská terasa fungujúca prakticky celý rok. detský kútik tam býval kedysi, taký miniatúrny a pri záchodoch a zadných dverách, kde ťahalo cez dvere, či ho majú aj dnes, netuším. toľko k týmto dvom. tieto mám osobne vyskúšané

malaopicka
17. apr 2023

Manzo, Porkbelly, Olivia’s, Dubná skala

ivik4
17. apr 2023

Za mna Manzo
Este je vyborna a krasna Epika ale to skor ranajky alebo cosi male na zobnutie a dobre varia aj v Stredfood alebo Blackdog
Ale ked sa jedna o prostredie tak urcite Manzo

queeninthenorth
17. apr 2023

Za mňa určite Porkbelly a Olivia’s a aj Street foodies 🤌

s_o_n_i_k_e
17. apr 2023

Marína, Kúsok šťastia, Vulcano, PorBelly, Manzo, Olivia, Pizzeria Máj, Kazačok, Mundo, CHÂTEAU GBEĽANY, Trattoria, Dr.Hunger, Vo vínom svete, Trezor....

laurita285
17. apr 2023

@panelacikova vo vulcane podľa mňa varia fajn ale obsluha dobrá?
Tá blondína zo žabacím hlasom čo večne všetko popletie a ešte sa to snaží zhodiť na zákazníka? :D
Či ten sfetovaný chalan je super? 😀

eva233
17. apr 2023

La Famille Caffe and restaurant street food ie aj keď z vonku to vyzerá hrozne a Olivia's na bulvari

panelacikova
17. apr 2023

@laurita285 ja som s obsluhou mimoriadne spokojná. prečo by mal byť chalan sfetovaný? preto, že sa usmieva? stále príjemnejšie, než zachmúrené tváre v kazačku, lebo neobjednávaš vo frekvencii pohár vína/5 minút....
ja tam jedávam približne 2-3x do mesiaca (kompletný obed alebo večera) a za rok sa mi teda stalo len jedinýkrát, že mi omylom priniesli niečo iné (nebola to blondína, bola to nejaká s tmavými vlasmi a mali fakt frmol). ospravedlnila sa mi a do 5 minút som mala svoje jedlo na stole. ako vždy, vychutnala som si ho do poslednej vidličky 🙂

terry658
17. apr 2023

@kik2022 v blízkosti Žiliny je Diana(mám dojem, že je to v Stráži) . Varia tam divinu a lepšie jedlo som nikdy nejedla. Trochu som sa bála, lebo som tehotná a divina má svoj zápach ale spravili ju dokonale.

bykaterina
17. apr 2023

@kik2022 keď Chces niečo viac tak napr kaštieľ Gbeľany

suzanne312
19. apr 2023

@laurita285 presne dobre varia ale obsluha horšia ako na benzínke... Podľa mňa aj málo priestoru a veľa stolov blízko seba. Ja by som radšej Manzo alebo Tratoria

bagerka
19. apr 2023

@kik2022 jednoznačne laFamilia, profi obsluha, uvaria "na želanie " iba z čerstvých surovín, vínko lahodné, obsluha profi. Aj dnes sa tam chystáme
A pomer kvalita a cena bezkonkurenčná

janka_lolo
24. apr 2023

@laurita285
@panelacikova
@suzanne312
Úplne súhlasím s tým, že obsluha hrozná, horšia ako na pumpe alebo niekde na trhoch v takých tých stánkoch s rýchlym občerstvením
Pravidelne dopletene jedlo, alebo zabudnuté heslo, ktoré si objednáme aj ho nauctuju ale nedostaneme ho, manžel si minule dal pizzu klasickú a namiesto klasickej dostal tu zrolovanu a ešte s paradajkovou omáčkou celú oliatu, pritom chcel smotanový základ keďže paradajkové pesta nemôže, ďalej synovi doniesli mesto palaciniek so zmrzlinou iba so šľahačkou, ale nauctovali tie drahšie, nevrátime sa tam po poslednej skúsenosti už nikdy, takto dopleteny a neochotny personál som ešte nezažila, a to mám čo to pochodene už, a personál totálne vyzeral akoby bol sfetovany minimálne pod vplyvom omamných látok

sandrittka
10. máj 2023

V grande na marianskom, vzadu v nefajciary s detskym kutikom ❤️

laskyy
29. feb 2024

dobry den, vyuzijem toto vlakno, asi tak dva tri roky nazad bola v ziline restauracia len na objednavky, neviem toho vela, nasiel som ich nahodou kdesi na nete medzi najlepsimi restauraciami slovenska, pisal som im mail ale neviem ho najst.. mozete mi niekto poradit?

s_o_n_i_k_e
2. mar 2024

@laskyy a čo presne mala v ponuke táto reštaurácia? neviete ani lokalitu? čo ste si objednávali z nej?

laskyy
2. mar 2024

@s_o_n_i_k_e je to toprestaurant uz som ich nasiel.