Nákup v Žiline

6. nov 2021

Ahojte prosím vás neviete či v Žiline v nákupných centrách pýtajú testy ? A do reštaurácie v nákupnom centre nás pustia normálne či? Ďakujem za odpovede

grace55
6. nov 2021

Zatiaľ som sa nestretla, že by pýtali, v kaviarni v nákupnom centre sa informativne pýtali, či sme OTP. Ale nešla by som bez.

mandala77
6. nov 2021

asi by bolo jednoduchšie napísať - nie som očkovaná, nepôjdem sa dať testovať, ale môžem sa ísť najesť do reštaurácie v meste, ktoré je v bordovej farbe? A odpoveď je, že si všetko môžeš vyhľadať aj sama na internete. Ak si sa rozhodla neočkovať a nemáš chuť sa ísť testovať, tak sú dve možnosti. Budeš nadávať na systém, alebo prijmeš nastavené pravidlá a reštaurácie si odpustíš a navaríš si doma.

autor
6. nov 2021

@mandala77 mila pani/slečna ja som sa slušne pýtala, keď neviete priamo odpoveď na otázku tak neodpovedajte!

ruzasipova
6. nov 2021

@mandala77 Vidis, vidis, len si pravdivo zhrnula kontext otazky a uz si za zlu 🙂

ivik4
7. nov 2021

V ziadnom obchode v mirage ani v auparku sa ma nepytali ani jediny x a to som tam fakt casto, naposledy som tam bola dnes a restiky priamo v meste tiez absolutne neriesia , sice na papieri oficialne napisany rezim prevadzky ale ani respirator neriesia, nik a to chodim hadam vsade. Restiky v centre v interiery to uz asi riesia, minule nepustili kamosku

ninka123
7. nov 2021

@ivik4 ja som bola v restike vo štvrtok a pýtali od nás testy..

ivik4
7. nov 2021

@ninka123 a kde, od nas na celom namesti nikdy nepytali a 3/4 casnikov bez respikov 😀 vsade , kazdemu to na nervy lezie uz ale necudujem sa im. My sme tam denne ,preto si ma prekvapila

ninka123
7. nov 2021

@ivik4 na Bulvári v Porkobelly.. Hneď 1.otazka, ako sme vošli dovnútra...