Žilina - obed po promóciach

6. jún 2022

Zdravím žienky, viete mi odporučiť miesto kam ísť po promociach na slávnostný obed? Samotne promócie budú v dome odborov, čiže niečo po blízku 😊 a taktiež odporučte ubytko Žilina a okolie... Ďakujem 😊

deti95060810
6. jún 2022

už tri krát sme boli na tom istom mieste... blízko Domu odborov je štvorcové námestie a tam je Žilinská kozlovna - super.
treba objednať...
popr. skús ešte napísať do mestskej skupiny Za - žienky poradia...

aknamorka22
6. jún 2022

V Žiline popri námestí máš toho veľa. Ja odporúčam Dr. Hunger alebo Trattoria alebo aj vyššie spomenutu Kozlovnu. Môžeš ísť aj na bulvár do Pork Belly, Spago, Manzo. Naozaj tu mas toho veľa a už len stačí vybrať aký štýl jedál chces 🙂 a určite zarezervovať miesto dopredu 🙂

autor
6. jún 2022

@deti95060810 a vedia to aj nejak nachystať alebo bežný stôl ako vždy? A cenovo? Hľadám to pre sestru a popravde Žilinu vôbec nepoznám 🙂

autor
6. jún 2022

@aknamorka22 mate aj skúsenosť niekde s takým obedom? 🙂

deti95060810
6. jún 2022

záleží kedy to máte - o ktorej máte promócie... pretože oni vtedy vydávajú obedy aj pre ostatných ľudí a je tam vtedy aj dosť chaos... ale stôl sme mali narichtovaný , len my sme mali okolo seba aj dosť cudzích ľudí ....
v nedeľu sme mali rod. oslavu, boli sme úplne niekde inde Marko - Martin a tam sme boli sami v miestnosti - jednoducho uzavreli kvôli nám miestnosť asi na 2 hod. Bolo to slávnostnejšie - nečumeli po nás cudzí ľudia....
cenovo Ok...

aknamorka22
6. jún 2022

Tieto restiky okolo námestia sú drahšie. Celkovo teraz v Žiline išlo jedlo v restikach veľmi hore, takže to nebude lacné. Ja osobne mám skúsenosť s dr. Hunger. Je to kúsoček od námestia. Z Domu odborov asi 5 minút pešo. Ale vždy len tak, že si vybrali z karty jedlo. Nerobilo sa dopredu pre všetkých rovnaké. Skúste si so sestrou pozrieť na internete jednotlivé reštaurácie a ich jedálny lístok. Dr. Hunger sú skôr na burger, Pork Belly je taká exotika (neviem kam to zaradiť ale veľmi chutné), Manzo je skôr steak, Trattoria je Talianska (pizza, cestoviny) a pod. No je tu toho veľa a už len vybrať podľa gusta 🙂

danjeliiik
6. jún 2022

Sentami, nieje to ale na námestí, ale od auparku autom ste tam za 4 minúty. V suteréne majú zvlášť miestnosť kde vám spravia stôl a mate súkromie a varia výborne.

janinque
6. jún 2022

Sentami, prípadne Vulcano - tiež Vás vedia usadiť mimo bežných hostí. My sme mali pred rokmi v Tratorii, tam to bolo tiež veľmi fajn.

bykaterina
6. jún 2022

Sentami, vulcano.
spirit je kúsok a vedia vás dať bokom.
Sentami máš aj ubytovanie.

ivka151092
6. jún 2022

My sme mali pred pár v rokmi v penzióne Kamelia

vejapa76
6. jún 2022

Reštaurácia je aj v Dome odborov, priamo na sálou kde bývajú promócie.

autor
6. jún 2022

@vejapa76 áno, áno aj to je jedna možnosť, len tam asi bude plno...

sun_shine_2020
8. jún 2022

ahoj, skus pozriet aj Kusok stastia ale to by ste museli ist autom.