Zubár/ka v Žiline

may555
7. nov 2020

Ahojte, prosim vas, odporucte nejakeho dobreho zubara/zubarku v ZA, ktory je ochotny zobrat noveho pacienta. A hlavne takeho co normalne ordinuje aj v tomto covid sialenstve, ked sa vsetko toci len okolo korony🤨. Som si vedoma toho ze kazdy si uz zapyta dost, ale aspon nech ta cena zodpoveda pristupu a vykonu. Dakujem😉

luciachh
7. nov 2020

@may555 ahoj, ja osobne odporúčam SamDent pred nemocnicou (ako je vchod s autom) v MediHouse (sivá budova naľavo hneď za starou bránou)... Sukromnik, takže cena je vyššia, ale je tam aj zubár aj zubárka aj dentálna hygiena, s prístupom som veľmi spokojná. Vždy pošlú aj kontrolnú sms aby si nezabudla na termín a ordinuje aj teraz, ak si sa dala testovať je to ôk a vezmú ta. Pokial viem berú aj nových pacientov, ale najlepšie je si to overiť. Vygoogli si.

bykaterina
7. nov 2020

Za mňa dr mojak super sestričky a on prístup úžasný

monammm
8. nov 2020

Blanc Dental. Tiež súkromná ambulancia ale super prístup. Proste všetko top👍

jannali
11. nov 2020

@monammm ja som zase s nimi nie až taká spokojná, naposledy sme s malym 2,5 ročným čakali 1,5hod., kým nás zobrali a to nám deň dopredu volali, či prídeme... vždy tam takto dlho čakáme, čo mi príde dost. Ceny majú podľa mna dost vysoke, teda 2,5 roc. zobrali za malé vyvrtanie zubku a maličkú plombu 80€ bez rentgenu. Neviem, ako sa pohybujú ceny inde, ale našli sme si iného zubára. My sme potrebovali pre deti, takze takého, ktorý to s detmi vie...

ivusinecka026
12. nov 2020

Denisa Nemcekova

mirabelalka
13. nov 2020

@jannali prosím, koho ste si našli? Ste spokojní? A cenovo dá sa? Ďakujem

jannali
13. nov 2020

@mirabelalka v europalace nás zobrali, je to cez poisťovňu, zatiaľ sme nič neplatili, teda ani preventivku, kdezto u spomínaných súkromných sme vždy platili 15€ za skutočne pár minút, ktoré sme tam strávili 🙁

sandrittka
4. jan 2021

@jannali u koho v europalace vas zobrali?

jannali
5. jan 2021

@sandrittka patrimempod nich spadovo, dr. Bukovinska

naif11
13. jan 2021

@ivusinecka026 ja som trocha zmätená, nakoľko som dostala 2 kontakty: Denisa Nemčíková a Tomáš Nemčík. Teraz pozerám, že ordinujú na iných miestach. Oni sa rozviedli? Som ako maďar...(Naïf)