icon

Nezabudnime na zvieratá: Vyložte von misku s vodou

avatar
pribinak
Dnes o 17:26
Nezabudnime na zvieratá: Vyložte von misku s vodou
avatar
janinah
Dnes o 17:27

Robim to.

anonym_90e896
Dnes o 17:33

pekne... ale preco PRI cinziak a nie k cinziaku?

avatar
hytal
Dnes o 17:37

Tiež dávame misky s vodou, práve idem meniť za čerstvú a studenú.

anonym_a585ba
Dnes o 17:38

@pribinak joj tieto AI banery. Mas kopec casu, navrhni im lepsi plagat.

avatar
pribinak
autor
Dnes o 17:49
@anonym_a585ba

@pribinak joj tieto AI banery. Mas kopec casu, navrhni im lepsi plagat.

@anonym_a585ba je príliš teplo. Rada som si požičala tento

anonym_65ccb8
Dnes o 18:02

Dali sme, bezdomovci to vypili skor ako jezko.